• کد خبر:۱۰۴۷۲۶
اختصاصی دی اسپورت
  • ۰۹:۰۵
  • ۲۷/بهمن/۱۳۹۸

خرمی احساس خطر می کند/ صدای نفس هاجر می آید

سمیه خرمی مهاجم وچان کردستان همچنان صدرنشین جدول گلزنان لیگ بانوان کشور محسوب می شود ولی نه با خیالی راحت بلکه خطر را احساس می کند.
خرمی احساس خطر می کند/ صدای نفس هاجر می آید

به "گزارش دی اسپورت"، در پایان هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور و در جدول گلزنان سمیه خرمی با 26 گل در صدر جدول گزنان قرار دارد و پس از آن هاجر دباغی با 23 و بهناز طاهر خانی با 21 گل زده به دنبال این پدیده فوتبال بانوان هستند.

این هفته پرنده خوشبختی روی شانه های هاجر نشست و بدشانسی نیز برای خرمی و طاهر خانی بود تا دست خالی این هفته را به پایان ببرد که این بدشانسی بیشتر متوجه مهاجم با اخلاق بمی ها بود.

وچان کردستان که در این هفته در خانه به مصاف شهرداری سیرجان رفته بود چشم به گلزنی سمیه خرمی بهترین گلزن تیمش و لیگ دوخته بود ولی با شکست سه گله این تیم چیزی عاید سمیه نشد تا این مهاجم در عدد 26 باقی بماند.

شهرداری بم نیز در این هفته قرار بود در خانه به مصاف همیاری آذربایجان غربی برود تا با یک برد پرگل صدرنشینی خود را تثبیت کند. دیداری که بازیکنانی چون بهناز طاهر خانی و زهرا قنبری برای آن کیسه دوخته بودند تا آمار گلزنی خود را بالا ببرند ولی عدم حضور همیاری همچون سالهای قبل نقشه های این دو بازیکن خصوصاً طاهرخانی را نقش بر آب کرد تا عملاً شانس نزدیک شدن به خرمی را از دست بدهد.

اما مهمترین اتفاق این هفته برای هاجر دباغی رقم خورد تا تیمش علاوه بر برد 4 گله در دربی اصفهان در به ثمر رساندن دو گل تیمش نیز نقش مهمی داشته باشد. هاجر با این دو گل خود را به خرمی نزدیک تر کرد تا اختلاف با صدر را به 3 گل برساند که در فوتبال بانوان این عدد  غیر ممکن نیست و برای مهاجمی مثل دباغی در یک بازی به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

هفته هجدهم لیگ برتر این سه بازیکن از انگیزه بالایی نسبت به سایر بازیکنان برخوردار هستند تا با گلزنی بتواند تنور رقابت خود را در جدول گلزنان لیگ داغ تر کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها