• کد خبر:۱۰۴۷۲۹
بادران 4 - قشقایی شیراز 3؛
  • ۱۸:۳۱
  • ۲۷/بهمن/۱۳۹۸

هفت گل تا رده هفت! / صعود یک پله ای نارنجی پوشان پایتخت در جدول

بادران در بازی هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ یک به برد پر گلی برابر قشقایی شیراز رسید.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ یک بادران در خانه برابر قشقایی قرار گرفت و توانست با نتیجه پر گل 4-3 حریف خود را شکست دهد و به جمع مدعیان حضور در لیگ برتر اضافه شود.

هفته قبل بادران در بازی خارج از خانه برابر سرخپوشان پاکدشت شکست خورد و به همین دلیل برای کسب پیروزی در این مسابقه وارد میدان شد. از طرفی قشقایی نیز در خانه مقابل نود ارومیه قرار گرفت و به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید.

در دقیقه 25 بازی یک ضربه کرنر برای بادران به دست آمد و کریم اسلامی از این سانتر نهایت استفاده را برد و با ضربه سر گل اول را به ثمر رساند. در دقیقه 39 نیز محسن سفید شغایی پس از اینکه توانست فاصله 60 متری را با توپ طی کند، با ضربه بغل پا و فنی گل دوم را برای بادران به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود؛ دو دقیقه بعد نیز ایمان غلامی از موقعیت تک به تک به دست آمده نهایت استفاده را برد و گل سوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه‌ای قطعی به سود بادران تمام شود.

با شروع نیمه دوم و در دقیقه 49 مرتضی سنجابکی، بازیکن تیم قشقایی از کرنر ارسالی تیمش نهایت استفاده را برد و با ضربه ای فنی گل اول را وارد دروازه بادران کرد. اما در دقیقه 61 باز هم ایمان غلامی از توپ ریباند شده در داخل محوطه جریمه استفاده کرد و گل دوم خودش و چهارم بادران را ثبت نمود.

این دیدار پر از حادثه در ادامه دو گل دیگر داشت. در دقیقه 65 یک ضربه پنالتی برای قشقایی به دست آمد، که محمد جواد عباسی آن را تبدیل به گل کرد. آخرین گل بازی هم در دقیقه 81 به دست آمد. باز هم مرتضی سنجابکی از شلوغی محوطه جریمه نهایت استفاده را برد و نتیجه را 4-3 کرد.

بادران با این برد 38 امتیازی در رده هفتم قرار گرفت و قشقایی نیز با 28 امتیاز به رده دوازدهم جدول سقوط کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار