• کد خبر:۱۰۴۷۶۶
سرپرست تیم فوتبال تراکتور تبریز به دشواری کار تیمش در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اذعان کرد و گفت که برتری مقابل مس کرمان دشوار است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ایوب ذوالفقاری در ارتباط با شرایط فعلی تراکتور گفت: بعد از پیروزی برابر سایپا وضعیت تیم ما خوب است و در این چند روز هم تمرین کردیم تا آماده بازی با مس در جام حذفی شویم. هر چند بارش برف و شرایط نامساعد جوی در شهری مثل تبریز طبیعی است، ولی با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم، تمرینات تیم در این چند روز زیر نظر سرمربی تیم انجام شد و امیدوارم بازی خوبی را برابر مس انجام دهیم. برای این بازی هم غیر از اخباری و میمبلا بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی با مس کرمان خاطر نشان کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و جام حذفی هم شرایط خاص خودش را دارد. بازی با مس کرمان برای ما بازی آسانی نیست. مسی‌ها با هدایت سیدمجتبی حسینی تیم خوبی دارند، ولی ما امیدواریم با پیروزی در این بازی به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور در مورد موقعیت این تیم در لیگ برتر و اینکه آنها چند درصد برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارند، تصریح کرد: رقابت بین مدعیان قهرمانی فشرده است و هر تیمی کمتر اشتباه کند، قهرمان خواهد شد. اتفاقات، مصدومیت‌ها، محرومیت‌ها و خیلی چیزهای دیگر هم تعیین‌کننده هستند. من متقدم پیش‌بینی در مورد قهرمان لیگ برتر، امکان‌پذیر نیست و باید تا پایان لیگ صبر کرد. با این حال تراکتور هم نهایت تلاش خودش را برای قهرمان شدن به کار خواهد گرفت.

دیدار تراکتور تبریز - مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت 15 فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار