• کد خبر:۱۰۴۷۷۲
سرمربی تیم تراکتور این تیم را مدعی قهرمانی در جام حذفی دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ساکت الهامی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر مس کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی ها به مرحله‌ای رسیده که هر روز سخت‌تر از بازی قبلی می‌شود و فردا با مس کرمان بازی داریم که حریفی قابل احترامی است.

وی گفت: جام حذفی شرایطش با لیگ برق می‌کند و در جام حذفی یا همه چیز است یا هیچ چیز و ما می خواهیم در جام حذفی تا آخر برویم و با احترامی که به مس کرمان داریم، فردا محکوم به برد برابر مس هستیم.

سرمربی تیم تراکتور تصریح کرد: می‌خواهیم روند رو به رشد تیم را ادامه دهیم و شرایط خوبی داریم و مصمم هستیم که از این مرحله گذر کنیم و مطمئن هستم که بازیکنان تیم تراکتور فردا نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا به سلامت به جمع چهار تیم برسیم.

الهامی گفت: ما الان تمام امیدمان به هواداران تیم تراکتور هستند که تا به حالا سنگ تمام گذاشته و در بازی مقابل سایپا در هوای منها 15 درجه به ورزشگاه آمدند و برای تیم سنگ تیم گذاشتند و ضمن سپاس از هواداران، از آنها خواهش می‌کنم فردا بیشتر از بازی روز جمعه از تیم حمایت کنند تا بتوانیم از این مرحله عبور کرده و برد فردا خیلی به ما کمک خواهد کرد و با بازیکنان تیم هم صحبت کردم که برای فردا تمرکز نمایند.

وی افزود: تیم تراکتور برای بازی فردا آماده است، اما یکی دو نفر شرایط اش تا فردا مشخص می شد و نکته دیگر که باید بگویم مس کرمان مرحله قبل ذوب‌آهن را حذف کرده و اگر به فینالیست 2 دوره گذشته نگاه کنیم متوجه می‌شویم که چقدر بازی فردا سخت است، ولی ما تراکتور هستیم و از مراحل سخت قبلا عبور کردیم و فردا هم می‌توانیم با هواداران مان به برتری دست یابیم.

الهامی افزود: خوشبختانه میمبلا به تبریز بازگشته و مصدومیتش تا حد زیادی برطرف شده و هنوز به شرایط مسابقه نرسیده و در بازی‌های بعد به جمع ما اضافه خواهد شد و می تواند در ادامه راه به ما کمک کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار