• کد خبر:۱۰۴۷۹۲
مربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: رقابت‌های لیگ یک بازیکن لیگ یکی می‌خواهد که ما بر همین اساس بازیکن جذب کردیم و هدف‌مان هم صعود به لیگ برتر است. 
نامجو: اولویت مان لیگ‌ یک و صعود به لیگ برتر است
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی نامجو بعد از شکست 4 بر یک تیمش مقابل تراکتور در نشست خبری گفت: در ابتدا این برد را به تیم خوب تراکتور تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله این تیم با ادامه روند خوبی که در پیش گرفته است، در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد. همان‌طور که می‌دانید هدف اول ما صعود از لیگ یک به لیگ برتر است. به خاطر همین امروز زیاد از نفرات اصلی استفاده نکردیم. حتی دو سه بازیکن امیدمان را بازی دادیم که نمره قبولی هم گرفتند. ان‌شاءالله در ادامه بازی‌های‌مان در لیگ آزادگان بتوانیم نتایج خوبی گرفته و راهی لیگ برتر شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش می‌تواند راهی لیگ برتر شود، یادآور شد: ما بازیکنان خوبی داریم. در نیم‌فصل دوم چند بازیکن جدید گرفتیم و ان‌شاءالله که بتوانیم روند خوبی را در پیش بگیریم. لیگ یک بازیکن لیگ یکی می‌خواهد تا تیم بتواند راهی لیگ برتر شود و ما هم سعی کردیم چنین بازیکنانی را جذب کنیم و ان‌شاءالله راهی لیگ برتر شویم. در حال حاضر در رده دوم جدول قرار داریم و شانس‌مان برای صعود به لیگ برتر خوب است. ما از تیم‌هایی چون شهر خودرو، شاهین بوشهر و سپیدرود بازیکن گرفتیم که این بازیکنان کمک زیادی به ما کرده و خواهند کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار