• کد خبر:۱۰۴۸۰۵
از مسئولان میخواهم تیم ما را حمایت کنند؛
  • ۱۶:۱۰
  • ۰۱/اسفند/۱۳۹۸

رمضان نژاد: مشکلات مرتفع گردد برمی گردم

سرمربی مستعفی ستاره سرخ کاشان گفت : اگر مشکلات تیم ستاره سرخ تا روز جمعه هفته جاری مرتفع شود به این تیم باز خواهد گشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عمار رمضان نژاد در خصوص حضور در نیمکت ستاره سرخ و شهر کاشان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد : خوشحال هستم که در اولین تجربه حضورم در نیمکت ستاره سرخ توانستیم تیم مهاجرنوین را با ۲ گل شکست دهیم. البته می توانستیم با تعداد گل های بیشتری به پیروزی برسیم اما بازیکنان با شکم سیری بازی کردند و نتوانستیم گل های بیشتری را به ثمر برسانیم.

رمضان نژاد افزود : بازی با مهاجرنوین اولین و آخرین بازی بود که در خدمت تیم ستاره سرخ کاشان بودم به نظرم این تیم پتانسیل صعود به رقابت های لیگ دسته دوم را دارد چرا که بازیکنان باکیفیت ، با تعصب و با شعوری را در اختیار دارد اما همین بازیکنان تنها هستند و دریافتی که تا الان داشتند کمترین دریافتی بین تیم های لیگ سه ای بوده است.

سرمربی مستعفی ستاره سرخ کاشان ادامه داد : با اینکه من از تیم خداحافظی کردم اما از مسئولین شهری کاشان خواهش می کنم از این تیم حمایت کنند. باشگاه نیز بعد از من با هر مربی که همکاری می کند ابتدا به فکر پرداخت مطالبات بازیکنان باشد بعد برای انتخاب مربی اقدام کنند. البته این را نیز بگویم تا جمعه هفته جاری به باشگاه فرصت داده ام تا با رفع مشکل بازیکنان و مشکلات سخت افزاری زمینه برای ادامه همکاری فراهم شود.

وی افزود : از رئیس هیئت مدیره باشگاه کمال تشکر را دارم که لحظه به لحظه در کنار تیم و همراه ما بودند و به ما اعتماد کرده و حمایت کردند.

رمضان نژاد اضافه کرد : از تمام هواداران و مردم سفیدشهر تشکر می کنم که قبل از اعزام به مشهد و بعد از برد در بازی با مهاجرنوین با پیام های مثبت سبب ایجاد روحیه و انگیزه در بین ما شدند.

او ادامه داد : مردم و هواداران از مسئولان بخواهند تا مشکلات این تیم را مرتفع کنند و در صورتی مشکلات برطرف شود به تیم باز خواهم گشت تا با تلاش، همدلی و همکاری یکدیگر اتفاقات خوبی را رقم بزنیم در غیر اینصورت علارغم میل باطنیم که می خواهم با تیم سرخپوش ستاره سرخ برای تحقق اهدافمان ادامه دهم معذور خواهم بود و با توجه به دریافت یک پیشنهاد لیگ دویی به آن جواب مثبت خواهم داد.

رمضان‌ نژاد در پایان در خصوص اینکه جو منفی بر علیه هادی ریاحی کاپیتان تیم به راه افتاده است گفت : هادی ریاحی به مانند سایر بازیکنان تیم یکی از باغیرت ترین و متعصب ترین بازیکن تیم است که در تیم ستاره سرخ دیدم او در تیم از جان مایه گذاشته و تنها به فکر تیم ستاره سرخ کاشان تا بهترین ها برای این تیم اتفاق بیفتد‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها