• کد خبر:۱۰۴۸۱۷
هفته بیستم لیگ برتر روز یکشنبه با انجام سه مسابقه به پایان می‌رسد و پرسپولیس و استقلال به مصاف تیم های اصفهانی می روند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سه مسابقه پایانی هفته بیستم روز یکشنبه برگزار می‌شود. پرسپولیس و استقلال به مصاف تیم‌های اصفهانی ذوب آهن و سپاهان می‌روند. شهر خودرو هم میزبان تیم نفت مسجدسلیمان خواهد بود.

نگاهی به این بازی‌ها می‌اندازیم؛

شهر خودرو - نفت مسجدسلیمان؛ سلطان تساوی ها در مشهد

 شهر خودرو بعد از دو باخت متوالی در لیگ قهرمانان آسیا به لیگ برتر بازگشته و میزبان سلطان تساوی‌های لیگ است. نفت مسجدسلیمان 12 تساوی در کارنامه دارد و فقط 10 گل خورده است. تیمی که با هدایت مهدی تارتار فوتبال اقتصادی را به خوبی بازی می‌کند. شاگردان تارتار با 28 امتیاز روی پله هشتم ایستاده اند و شهر خودرو 32 امتیازی در رده پنجم است. نفت مسجدسلیمان برای این مسابقه به اندازه کافی استراحت کرده ولی شهر خودرو خسته از سفرهای طولانی در آسیا به میدان می‌رود. احتمال تساوی شدن این مسابقه هم زیاد است. هرچند شهرخودرو برای پیروزی در این بازی خانگی بی تاب است.

استقلال - ذوب آهن اصفهان؛ آبی پوشان خسته میزبان ذوب

استقلال تهران بعد از باخت ناجوانمردانه مقابل الاهلی عربستان به لیگ برتر بازگشته است. آبی پوشان با وجود ارایه بازی خوب نتوانستند در این بازی به حق خود برسند و داور سر استقلال را برید و سه امتیاز را تقدیم به حریف سعودی کرد. اکنون آبی پوشان در لیگ میزبان ذوب آهن اصفهان هستند. تیمی که دیگر در آن علیرضا منصوریان حضور ندارد و یک مربی مونته‌نگرویی هدایتش را برعهده گرفته است. ذوب آهن به دنبال تک رقمی شدن در جدول لیگ برتر است و در صورت پیروزی به رده نهم صعود خواهد کرد ویک پله در جدول بالا می‌آید. 

استقلال هم نمی‌خواهدبه هیچ عنوان از کورس مدعیان عقب بماند و در صورت شکست دادن ذوب آهن به رده سوم جدول لیگ می‌رسد آن هم با یک بازی کمتر. استقلال همچنان ساختار خوب و منسجمی در زمینه فنی دارد وفوتبال را زیبا و تماشاگر پسند ارایه می‌کند و ارسلان مطهری هم موتور گلزنی جدید آبی پوشان است که به خوبی دیاباته گل می‌زند. تنها مشکل استقلال خستگی ناشی از دو مسابقه آسیایی و سفر در لیگ قهرمانان است.

سپاهان اصفهان - پرسپولیس؛ نبرد آسیایی

این مسابقه را می توان نبرد آسیایی فوتبال ایران نامید. مسابقه ای که قطعا جذابیت های فنی و حاشیه ای بسیاری خواهد داشت.فقط امیدواریم حواشی مسابقه بر متن آن غلبه نکند و خبرنگاران و عکاسان به سلامت از ورزشگاه برگردند! هر دو تیم جمعی از بهترین بازیکنان ایران را در اختیار دارند و هر دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند. هر دو تیم هم این هفته در آسیا ناکام بوده اند. پرسپولیس حتی اگر  بازی را به سپاهان ببازد بازهم صدرنشین خواهد ماند اما برای حفظ صدر جدول در هفته های بعد مشکل خواهد داشت. سپاهان هم برای رسیدن به رتبه دومی تلاش می کند. نبرد قهرمان سه دوره  لیگ برتر با سپاهان همیشه مدعی بسیار جذاب خواهد شد. در سپاهان مثلث مغضوب پرسپولیس حضور دارد. سروش رفیعی، شایان مصلح و محسن مسلمان که البته مسلمان کمتر در ترکیب اصلی سپاهان دیده می شود اما  دو بازیکن دیگر انگیزه های بسیاری برای درخشش مقابل تیم سابق خود دارند.

برنده این مسابقه تلخی و ناکامی هفته گذشته خود در آسیا را تا حدی فراموش خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار