• کد خبر:۱۰۴۸۵۲
اختصاصی دی اسپورت از هفته هجدهم لیگ برتر
  • ۱۳:۰۰
  • ۰۴/اسفند/۱۳۹۸

برتری قاطع مدعیان/ سینا یک گام دیگر تا سقوط

هفته هجدهم لیگ برتر بانوان کشور با برتری قاطع مدعیان مقابل حریفان خود پیگیری شد.
برتری قاطع مدعیان/ سینا یک گام دیگر تا سقوط

به" گزارش دی اسپورت"، هفته هجدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان و با برتری مدعیان پیگیری شد.

در حساس ترین دیدار این هفته در ورزشگاه شریعتی کرج تیم فوتبال شهرداری بم به هجدهمین برد پیاپی خود دست یافت و به برتری 3 بر 1 رسید.

گل سارا قمی در دقیقه 15 از روی یک ضربه کاشته در دقیقه 15 برای پیروزی این تیم در نیمه اول کافی نبود و سمانه چهکندی در دقیقه 45 گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

در نیمه دوم بمی ها توسط زهرا قنبری به گل دوم نیز رسیدند و در ادامه باز هم مهاجم بمی ها دومین گل خودش و سوم گل تیمش را به ثمر رساند تا این دیدار در پایان با برتری 3 بر 1 مهمان به پایان برسد.

در ورزشگاه فولاد شهر تیم فوتبال وچان رده دومی مقابل ذوب آهن به برتری 3 بر 1 رسید که در این دیدار ابتدا سمیه خرمی از روی نقطه پنالتی و سپس در ادامه فروغ موری و سمیرا محمدپور دو گل دیگر وارد دروازه میزبان کردند.

در سیرجان مریم جهانجاتی و تیمش جشنواره گل به راه انداختند و شهرداری چی ها در غیاب افسانه چتر نور با 7 گل ملوان بندر انزلی را شکست دادند که در این دیدار شبنم بهشت به تنهایی  چهار بار موفق به گلزنی شد و زهرا علیزاده، ملیکا متولی و فاطمه شجاعی دیگر گلهای میزبان را به ثمر رساندند.

در ارومیه سپاهان با هاجر دباغی آتشبازی به راه انداخت و موفق شد تیم همیاری را با نتیجه 7 بر 2 شکست دهد دهد که مهاجم زردپوشان 5 بار موفق به امر گلزنی شد و مریم رهیده، و صفورا جعفری دیگر گلهای سپاهانی ها را به ثمر رساندند.

در شیراز تیم فوتبال پالایش گاز ایلام مقابل آذرخش زاگرس به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسید و تیم شیرازی موفق شد گل عاطفه ایمانی را توسط بتول قاسمی جواب دهد تا به یک امتیاز ارزشمند دست یابد.

در اهواز نبرد تیمهای انتهای جدولی آویسا و سینا بوشهر با برتری میزبان به پایان رسید تا این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود آویسا به پایان برسد که در این دیدار قریشوند دو بار و مریم شمال نسب یک بار برای زردپوشان اهوازی گلزنی کنند و گلهای سینا نیز توسط کوثر ایزدپناه به ثمر رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار