• کد خبر:۱۰۴۸۶۴
سرمربی تیم فوتبال با بیان اینکه فدراسیون بین تیم‌ها تبعیض قائل می‌شود، گفت: از فدراسیون آتی می‌خواهیم که قانون را برای همه تیم‌ها به‌طور یکسان عمل کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد احمدزاده در نشست خبری پس از دیدار ملوان مقابل نود ارومیه با اشاره به نبرد سنگین مقابل تیم سوم جدول اظهار کرد: نود ارومیه باانگیزه صعود وارد میدان شد و نبردی درگیرانه بین دو تیم برگزار شد؛ نودی‌ها به بازی فیزیکی علاقه داشتند و به دلیل زمین چمن ناهموار تختی انزلی نتوانستیم بازی موردعلاقه خود را ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه زمین تختی برای تیمهایی که برای کسب حداقل امتیاز وارد زمین می‌شوند، مناسب است، گفت: تیم حریف نیم‌نگاهی به سه امتیاز مسابقه داشت ولی به هدف خود که کسب حداقل امتیاز بود رسید؛ ملوان چند موقعیت خوب مقابل نود خلق کرد ولی نتوانست به‌خوبی استفاده کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به غیبت هواداران این تیم در دیدار خانگی مقابل نود تصریح کرد: هواداران قدرت اصلی تیم فوتبال ملوان هستند ولی فدراسیون به دلیل شیوع ویروس کرونا این دیدار را بدون هوادار اعلام کرده و این مطلوب تیم میهمان مسابقه بود.

احمدزاده با بیان اینکه یک امتیاز برای ملوان راهگشا نیست، افزود: از فدراسیون آتی می‌خواهیم که قانون را برای همه تیم‌ها به‌طور یکسان عمل کند، نا عدالتی در فوتبال ایران سال‌هاست که وجود دارد و بین تیم‌ها تبعیض قائل می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه ملوان مظلوم واقع‌شده است، گفت: تیم‌های ریشه‌داری نظیر ابومسلم، پاس و برق شیراز نابود شدند و شاید می‌خواهند ملوان را نیز به این سرنوشت دچار کنند؛ از فدراسیون جدید می‌خواهم عدالت را رعایت کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به وجود فساد گسترده در فوتبال بیان کرد: فساد در همه سطوح وجود دارد و به‌ویژه شرط‌بندی باعث شده فوتبال به قهقرا برود؛ جلوی این فساد باید هر چه سریع‌تر گرفته شود.

احمدزاده با تأکید بر مشکلات گسترده در فوتبال کشور خاطرنشان کرد: سال‌هاست این مشکلات را تکرار می‌کنیم ولی گوش شنوایی نیست؛ ترجیح می‌دهم در کنفرانس‌های خبری شرکت نکرده و پس از مدت‌ها در کنفرانس خبری شرکت کردم.

وی با اشاره به فرصت سوزی مهاجمان ملوان در دیدارهای اخیر این تیم بیان کرد: در تمرین کارهای تاکتیکی خوبی انجام می‌دهیم ولی عدم گلزنی چند دلیل مهم دارد؛ شم گلزنی، عدم فرار از قرارگرفتن در موقعیت گلزنی و زمین چمن مناسب در گلزنی تأثیر بسزایی دارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار