• کد خبر:۱۰۴۸۷۰
سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت : نیاز مبرم به ۳ امتیاز بازی با خوشه طلایی داشتیم اما یک امتیاز گرفتیم که امیدواریم در بازی‌های آینده ۳ امتیاز بازی‌ها را بگیریم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛سرمربی تیم فوتبال آرمان‌ گهرسیرجان در نشست خبری پس از بازی با خوشه طلایی ساوه گفت: تیم خوشه طلایی جزو مدعیان صعود است و می‌دانستیم کار سختی در پیش داریم اما بازی خوبی انجام دادیم.

قاسم شهبا در ادامه با تاکید بر اینکه آرمان‌ گهر برای کسب هر ۳ امتیاز بازی به میدان آمده بود، گفت : موقعیت‌ های زیادی را از دست دادیم. ما نیاز مبرم به این ۳ امتیاز داشتیم اما یک امتیاز گرفتیم اما امیدواریم در بازی‌های آینده ۳ امتیاز بازی‌ها را بگیریم.

سرمربی آرمان‌گهر افزود: بعضی اوقات روز بازیکنان نیست در حقیقت آن‌ها حتی می‌توانستند خیلی بهتر باشند. از طرفی فکر می‌کنم نبود تماشاگران می تواند در کسب نتیجه تأثیر داشته باشد، بحث بیماری کرونا که این روزها مطرح شده، باعث درگیر شدن بخشی از ذهن بازیکنان شده است.

شهبا با اشاره به اینکه آرمان‌گهر تمام سعی خود را برای کسب نتیجه به کار بست، گفت: بعضی از بازیکنان ما مصدوم بودند اما به هر شکلی به بازی رسیدند و در بازی نیز خلق موقعیت هم کردند ولی متاسفانه از این موقعیت‌ها استفاده‌ ای نشد. حتی تعویض‌ های ما بازیکنان تهاجمی بودند تا به گل برسیم اما این اتفاق نیفتاد ولی به کسب نتیجه مطلوب در بازی‌های آینده امیدوار هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار