• کد خبر:۱۰۴۸۷۹
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: اشتباه است که لیگ ادامه یابد. همه کسانی که اینجا هستند یا تمرین می‌کنند در خطر هستند. به نظرم لیگ را همین جا تمام کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی مقابل شهرخودرو در نشست خبری اظهار داشت: به خاطر روز گذشته عذرخواهی می‌کنم که به نشست نرسیدم. به خاطر تداخل تمرین با کنفرانس این اتفاق افتاد. در مورد بازی بگویم با توجه به گل زودهنگام می‌دانستیم زیر فشار خواهیم بود. این اتفاق هم افتاد. 

وی افزود: نیمه اول خوش‌شانس بودیم که گل نخوردیم. در نیمه دوم هم اتفاق خاصی روی دروازه ما رخ نداد اما روی غافلگیری 2 شوت دروازه ما باز شد. در نهایت به بازیکنان شهرخودرو و کادر فنی این تیم تبریک می‌گویم. باخت در دقایق پایانی تلخ و سخت است، امیدوارم زود از این وضعیت خارج شویم و ریکاوری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: کارمان سخت است باید کارد به گونه‌ای کار کند که بازیکان را با انگیزه بالا نگه دارد. ما از نظر مالی هم قوی نیستیم تا بتوانیم برای بازیکنان پاداش در نظر بگیریم. باید بازیکنان باانگیزه را در ترکیب نگه داریم.

تارتار درباره عملکرد داوری در دیدار امروز، تصریح کرد: در فوتبال ما اکثرا داوران هر تیمی که عقب می‌افتد صحنه‌ها را به نفع آنها می‌گیرند؛ دقایقی که شهرخودرو عقب بود صحنه‌های 50-50 و یا 60 به 40 به سود آنها بود. دقایق پایانی که ما عقب بودیم این صحنه‌ها به سود ما بود و این خوب نیست. در مجموع داوری قضاوت بدی نداشت.

وی همچنین درباره عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه، یادآور شد: بازی رفت هم همین طور بود چون تماشاگران ما محروم بودند. امیدوارم این مشکل حل شود چون مردم در خطر هستند. امیدوارم مسئولان جدی پیگیر باشند تا مردم از ویروس کشنده خلاص شوند. مردم برای همه مهمترین هستند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره تعطیلی لیگ، گفت: نمی‌دانیم پیشرفت ویروس چقدر ادامه دارد. اگر شدید باشد و همه شهرها و استان‌ها را درگیر کند نظرم این است لیگ را همین جا تمام کنیم. این اشتباه است که لیگ ادامه یابد. همه کسانی که اینجا هستند یا تمرین می‌کنند در خطر هستند. به نظرم لیگ را همین جا تمام کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها