• کد خبر:۱۰۴۹۰۹
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:خوشحالم به تیمی برگشتم که هم فوتبالم را از آن شروع کرده‌ام و هم یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمود فکری در خصوص پذیرفتن هدایت تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به تیمی برگشتم که هم فوتبالم را از آن شروع کرده‌ام و هم یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود.

وی افزود: از حسن اعتماد مسئولان باشگاه نساجی به خودم تشکر می‌کنم و امیدوارم با برنامه‌ریزی و کارهایی که انجام می‌دهیم تیم را به شرایط خوبی برسانیم. در این بین برای محمدرضا مهاجری نیز که زحمات زیادی در این مجموعه کشیده آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد: در این چند روزی که تا بازی در پیش داریم فقط باید از نظر روحی و روانی روی بچه‌ها کار کنیم ضمن آنکه معتقد هستم این تیم توانایی‌های زیادی دارد و می‌تواند روحیه پیروزی را در خود تقویت کند. بدون شک برای کسب بهترین نتیجه مقابل ماشین‌سازی آماده خواهیم شد و امیدوار هستم عملکرد خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.

فکری با اشاره به نقش پررنگ طرفداران نساجی در ادامه راه این تیم در لیگ برتر گفت: طرفداران نساجی در این سال‌ها زبانزد فوتبالی‌ها بودند و در روزی که این تیم به لیگ برتر صعود کرد یک روز به یادماندنی را در فوتبال ایران رقم زدند. مطمئنا آنها مثل همیشه از تیمشان حمایت می‌کنند و من و همکارانم هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که آنها خوشحال باشند.

فکری در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد تشکر ویژه و خالصانه ای هم از آقایان پرویزی و حکیمی مالک و سرپرست تیم خوشه طلایی داشته باشم که محبت کرده و اجازه دادند به نساجی مازندران ملحق شوم. برای این عزیزان و تیم خوشه طلایی هم بهترین ها را آرزو می‌کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار