• کد خبر:۱۰۴۹۱۶
هنوز چند ماهی از تصمیم حاشیه ساز عدم تعطیلی دیدار نساجی مازندران و پرسپولیس در تهران به دلیل آلودگی هوا از سوی سازمان لیگ نمی گذرد که متولیان فوتبال کشور باز هم خبرساز شدند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سازمان لیگ فوتبال کشور و وزارت ورزش برای اینکه قدرت خود را به مسوولین ذیربط نشان دهند، هر از چند گاهی با تصمیمات غیر کارشناسی همه را سورپرایز می کنند، به طوری که در میانه لیگ نوزدهم با وجود اصرار ستاد بحران مبنی بر تعطیلی دیدار نساجی - پرسپولیس در تهران به دلیل آلودگی هوا همه تلاش خودشان را به کار می گیرند تا این مسابقه برگزار شود و حالا هم در تازه ترین اقدام، با وجود اعلام وضعیت فوق العاده در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا ، بدون توجه به سلامت بازیکنان و مربیان تصمیم گرفته اند تا هر جور شده بازی های لیگ را حتی بدون تماشاگر برگزار کنند تا برنامه مسابقات تغییر نکند.

تمام اینها در حالی است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته و حتی جهان سوم اولین چیزی که برای همه اهمیت دارد، سلامت ورزشکاران و مردم جامعه است، موضوعی که مدیران وطنی علاقه ای به آن ندارند و تنها به اجرای برنامه های از پیش تدوین شده می اندیشند.

حال باید منتظر ماند و دید در صورت ابتلا یکی از بازیکنان یا مربیان به این ویروس و روی دادن اتفاقی ناگوار چه پاسخی برای اذهان عمومی خواهند داشت.
ادامه تصمیمات غیرکارشناسی سازمان لیگ؛ وقتی سلامت بازیکنان ارزشی ندارد

ادامه تصمیمات غیرکارشناسی سازمان لیگ؛ وقتی سلامت بازیکنان ارزشی ندارد

ادامه تصمیمات غیرکارشناسی سازمان لیگ؛ وقتی سلامت بازیکنان ارزشی ندارد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار