• کد خبر:۱۰۴۹۳۱
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سال سوم است در اصفهان هستم، یک سال در ذوب‌آهن و 2 سال در سپاهان هستم، دربی حس خاصی و متفاوتی دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، میگل تکسیرا بعد از ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌خواهم به تمام خانواده‌هایی که جان عزیزشان را از دست دادند، تسلیت بگویم.

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جان انسان‌ها بیشتر از فوتبال اهمیت دارد، امیدوارم همه دست به دست یکدیگر بدهند تا این ویروس از بین برود.

وی ادامه داد: سال سوم است در اصفهان هستم، یک سال در ذوب‌آهن و 2 سال در سپاهان هستم، دربی حس خاصی و متفاوتی دارد.

تکسیرا ادامه داد: اصفهان شهری است که مردم آن همیشه استادگی کرده‌اند این موضوع حس خوبی می‌دهد در پرتقال نیز چنین شهری داریم و باید همین‌طور ادامه دهید.

مربی سپاهان ادامه داد: بازی سختی است، ذوب‌آهن تغییراتی در مربی و مدل بازی کردن داشته است، بازیکنان خوبی دارند که در یک لحظه می‌توانند تصمیمات خوبی بگیرند، ما هم روز سختی داریم که باید با حداکثر تمرکز بازی کنیم.

وی افزود: ذوب‌آهن در ضربات ایستگاهی خطرناک است باید تمرکز کنیم اما بازیکنان آماده هستندالبته ارزش این تیم و بازیکنانش را می‌دانیم.

تکسیرا در مورد اتفاقات بازی با پرسپولیس گفت: روحیات بازیکنان تغییر می‌کند وقتی بازی کنیم یا خیر، مربیان کار می‌کنند تا ذهنیات طوری پرورش داده شود که برای بازی با ذوب‌آهن آماده شوند و فکر می‌کنم آماده هستند، در مورد چیزهای دیگر صحبت نمی‌کنیم.

مربی سپاهان تصریح کرد: بازیکنان از همه لحاظ برای بازی آینده آماده هستند، برای 4 بازی سخت آماده بودیم زیرا دربی اصفهان فوق‌العاده سخت است؛ در بازی آسیایی بازی اول خوب بودیم، در بازی دوم تمرکزمان را در نیمه دوم از دست دادیم و در چنین بازی‌هایی نباید تمرکزمان را از دست بدهیم.

وی همچنین بیان داشت: بعد از یک شکست باید جوابی به خودمان و بازیکنان بدهیم اما نشد با پرسپولیس بازی کنیم ،در حال حاضر آماده هستیم و به هدف فکر می‌کنیم و به سمت هدفمان حرکت می‌کنیم زیرا یکی از اهداف ما این است که در جایگاه بهتری نسبت به پارسال باشیم.

تکسیرا ادامه داد: 9 بازی دیگر داریم و تمام هدفمان این است بازیکنان را برای نتیجه خوب آماده کنیم، چند مصدوم شدید داریم، محمد ایران‌پوریان تقریبا آماده بازی است، استنلی تقریبا مداوایش به اتمام رسیده و باید چک کنیم که بازی می‌رسید یا خیر؛ 2 بازیکن اصلی دفاع را از دست دادیم که فصل را از دست دادند، اما تلاش می‌کنیم که با بازیکنانی که داریم به هدفمان برسیم.

مربی سپاهان افزود: ام آر آی نشان داد استنلی خوب شده و باید تمرینات آماده‌سازی را انجام دهد، هر 4 روز بازی داریم و باید مراقب بازیکنان باشیم؛ بازیکنی نیست که نخواهد بازی کند و حس و احساسی که دارند را در زمین نشان می‌دهیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم فردا سپاهان برنده بازی باشد، امیدوارم ذوب‌آهن در آخر فصل جایگاه بهتری کسب کند، باشگاه ذوب‌آهن را دوست دارم و فکر می‌کنم بهتر شوند اما برای من مهم این است سپاهان برنده بازی باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار