• کد خبر:۱۰۴۹۳۵
مربی ماشین‌سازی گفت: با تمرینات منظمی که پشت سر گذاشتیم، به دنبال کسب نتیجه خوب برابر نساجی هستیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، غلامرضا باغ‌آبادی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر نساجی قائم‌شهر گفت: تمرینات منظمی را در هفته گذشته سپری کرده و آماده بازی فردا هستیم و هدف‌مان از بازی مقابل نساجی کسب 3 امتیاز بازی است.

وی گفت: نساجی تیم قابل ریشه‌داری و پرتماشاگری است و به دیده احترام به این تیم نگاه می‌کنیم و‌ به تازگی در کادر فنی این تیم تغییراتی ایجاد شده است. از 5 تیمی که اخیرا با آنها بازی کردیم، 3 تیم کادر مربیان‌شان را عوض کرده بودند که پیکان، پدیده و نساجی بودند.

مربی ماشین‌سازی گفت: عزیز معبودی را به دلیل محرومیت نداریم و 2 بازیکن نیز به نام‌های بابک مرادی و شاهین توکلی که کادر پزشکی در حال تلاش برای رساندن این بازیکنان هستند.

باغ‌آبادی گفت: اگر این بازیکنان نرسیدند، بازیکنان جوان با انگیزه‌ای داریم که می‌توانند جواب اعتماد کادر فنی را خواهند داد.

وی گفت: به کادر فنی به صورت کتبی التیماتومی داده نشده و من در مصاحبه مدیر عامل محترم باشگاه هم دیدم که چنین موضوعی را تکذیب کردند و التیماتومی به کادر فنی داده نشده است.

مربی ماشین‌سازی گفت: بزرگترین نعمتی که خداوند به هر فردی اعطا کرده سلامتی است و در این روزها که ویروس کرونا در کشور شایعه شده باید این نکته را اشاره کرد که کادر فنی و بازیکنان تیم‌ها در جامعه و فرودگاه و ورزشگاه‌ها در رفت و آمد هستند و امیدوارم تصمیمی گرفته شود که بعدا پیشمانی نیاورد و تنها به پر شدن آمار توجه نشود و از مسوولان امر می‌‌خواهم دقت لازم را در این مورد نمایند، ضمن اینکه برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگران سبب می‌شود و تیمی‌هایی که میزبان هستند از امتیاز حضور تماشاگران محروم شده و اجحافی در حق  آنها صورت می‌گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار