• کد خبر:۱۰۴۹۹۲
از تیم آلومینیوم اراک از لحاظ فنی انتظار بیشتری داشتم؛
  • ۲۰:۴۷
  • ۰۹/اسفند/۱۳۹۸

ربیعی: در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تاکید کرد از دست دادن موقعیت‌های پرتعداد گلزنی توسط تیمش مقابل آلومینیوم باعث شد نتیجه پیروزی برای مس با تساوی عوض شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی با توجه به اینکه بین تیمهای اول و سوم جدول برگزار می‌شد بازی بسیار مهمی بود، در هر دو نیمه مسابقه، بازی در اختیار ما بود و فکر می‌کنم از بازیهایی بود که آلومینیوم از کمترین موقعیت به گل رسید، فکر می‌کنم آنها جز گل ضربه‌ای در چارچوب نداشتند.

وی ادامه داد: تیم ما بیش از شش یا هفت موقعیت را به راحتی از دست داد و فوتبال همین است وقتی از موقعیت‌های خود استفاده نمی‌کنید جریمه می‌شوید و در آخرین دقایق بازی روی یک اوت دستی در شلوغی محوطه جریمه گل تساوی را دریافت کردیم و جریمه شدیم، اما از زحمات بازیکنانم تشکر می‌کنم، به حق لایق امتیازات کامل این مسابقه بودیم اما یک غفلت باعث شد در این دیدار برد را با تساوی عوض کنیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد: از لحاظ فنی از تیم آلومینیوم انتظار بیشتری را داشتم، شاید هم فشردگی مسابقات باعث شده است کیفیت فنی تیمها افت پیدا کند اما در مجموع از اینکه فاصله امتیازی‌مان با همین تیم آلومینیوم حفظ شد راضی هستیم و باید روی بازیهای بعدی خود تمرکز کنیم.

ربیعی در مورد نحوه قضاوت این دیدار عنوان کرد: آقای سیدعلی از داوران باکیفیت و توانمند لیگ برتر محسوب می‌شود و امروز هم قضاوت خوبی را در اکثر لحظات بازی انجام داد اما در چند صحنه با ایشان اختلاف نظر داشتیم و در یک صحنه فکر می‌کنم در محوطه جریمه حریف پنالتی رخ داد که نسبت به آن اعتراض داشتیم. در کل قضاوت خوبی را در دیدار امروز شاهد بودیم اما داور یک صحنه هم به ضرر آلومینیوم اراک سوت نزد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار