• کد خبر:۱۰۵۰۴۹
پس از انتشار خبری در سایت دی اسپورت در خصوص تخلف باشگاه محتشم تبریز در برگزاری دیدار این تیم برابر عقاب تهران با حضور تماشاگر، مدیر اجرایی جوان این تیم طی مصاحبه ای که نشان از نداشتن تجربه کافی برای تصدی چنین پستی دارد، صحبت هایی را مطرح کرد که در زیر به صورت اجمالی آن را مورد بررسی قرار دادیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با انتشار متن تخلف باشگاه محتشم تبریز، مدیر اجرایی جوان و البته کم تجربه این تیم صحبت هایی را مطرح کرد که در زیر می خوانید.

مدیر اجرایی باشگاه محتشم در ابتدای صحبت هایش در خصوص حضور تماشاگر در بازی تیم های محتشم تبریز و عقاب تهران گفت: چند تماشاگر به همراه تیم عقاب وارد ورزشگاه شدند و ما به رسم مهمان نوازی و در روزی که تماشاگران تیم خود از دیدن بازی محروم بودند ، از نیروی انتظامی خواهش کردیم که اجازه دهند این چند نفر بتوانند در ورزشگاه حضور داشته و بازی را تماشا نمایند.

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که تیم های لیگ برتری استان تهران مانند پیکان و سایپا از فقر هوادار رنج می برند و بیان این موضوع که باشگاه عقاب از تهران برای خود هوادار به تبریز برده باشد، نمی تواند خیلی مستند و قابل قبول باشد و جدا از آن حتی اگر این هواداران متعلق به باشگاه عقاب بوده باشند هم آیا حضورشان تنها به واسطه مهمان نوازی دلیل قانع کننده ای برای بازی با جان و سلامت آنها بوده است؟

مدیر کم تجربه محتشم در قسمت دیگری از صحبت هایش با متهم کردن اصحاب رسانه به شیطنت گفت: متاسفانه فردی که به عنوان خبرنگار خود را معرفی کرد و کاملا وابسته به تیم عقاب بود با شیطنت این عکس های تماشاگران تیم عقاب را به عنوان تماشاگران میزبان به یکی از کانال ها ارسال کرده است.

آیا مطرح کردن چنین موضوعی و اتهام به قشر زحمتکش اصحاب رسانه که در گرما و سرما بدون داشتن کوچکترین چشم داشتی اخبار تیم ها، حتی در لیگ دسته سوم را پوشش می دهند از سوی مدیر یکی از تیم های دسته سومی، جز بی احترامی و زدن تهمت و افترا به این قشر زحمتکش دلیل دیگری می تواند داشته باشد؟ شاید هم مدیر جوان محتشم تبریز انتظار داشت خبرنگاران چنین تخلف آشکاری که بازی با جان انسان ها بوده را رسانه ای نمی کردند که این موضوع به رسالت کاری خبرنگاران باز می گردد که گویا مدیر مورد نظر خیلی با این واژه(رسالت کاری) آشنایی ندارد.

مدیر بی تجربه محتشم تبریز در پایان ادمین تبریزی سایت دی اسپورت را تنها به واسطه انتشار خبر تخلف این باشگاه در این رسانه را به ناراحتی از صدرنشینی محتشم متهم کرده که این موضوع را به خوانندگان واگذار می کنیم و همچنین سایت دی اسپورت این حق را برای خود قائل است که چنین تهمتی را از طریق مراجع ذیصلاح و دادگاه رسانه و کمیته اخلاق پیگیری کند.

تمام اینها در حالی است که سازمان لیگ برای تعطیل کردن دیدارهای لیگ برتر و آزادگانی که طبق ابلاغ قبلی بدون حضور تماشاگر برگزار می شد، مورد انتقاد قرار گرفت ولی در نهایت تنها برای حفظ سلامت بازیکنان، مربیان، تماشاگران و ... تمام نقدها را به جان خرید و از آن طرف یک مدیر بی تجربه تنها برای انتشار صحبت هایش در یکی از رسانه ها تمام فعالیت های متولیان کشور برای مقابله با این ویروس را رد کرده و حتی به نوعی با بیان چنین حرف هایی روی تمام تلاش های مدیران ارشد کشوری و لشگری خط قرمز می کشد که بدون شک برخورد با یک متخلف می تواند درس عبرتی برای کسانی باشد که بدون داشتن علم و دانش و حتی اهلیت حضور در چنین مسوولیت هایی میگیرند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها