• کد خبر:۱۰۵۱۰۸
برنامه بازی های هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است :

هفته بیست و دوم - سه شنبه ۱۹ فروردین ۹۹

کاسپین قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

شهرداری همدان – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه قدس همدان

استقلال ملاثانی – شهرداری فومن- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا ملاثانی

فولاد نوین اهواز - اترک خراسان شمالی- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

شهرداری آستارا – میلادمهر تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹

مس نوین کرمان – امید گناوه- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه باهنر کرمان

شهدا رزکان کرج – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج

نفت امیدیه – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدانفت امیدیه

مس شهربابک – بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا مس شهربابک

سردار بوکان – شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

شهرداری ماهشهر – چوکا تالش- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر

ملی حفاری اهواز – پاس همدان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

ایرانجوان بوشهر – شهرداری بم- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه بهشتی بوشهر

هفته بیست و سوم - یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹

شهرداری فومن – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه سردارجنگل رشت

میلادمهر تهران – شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹

شهیدقندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه نصیری یزد

خیبر خرم آباد – کاسپین قزوین- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد

اتحاد کامیاران – اترک بجنورد- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه آزادی کامیاران

امید گناوه – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه سراجی گناوه

ملی حفاری اهواز – مس شهربابک- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹

شهرداری بم – شهدا رزکان کرج- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه فجر بم

شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهدا بابلسر – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه علیزاده بابلسر

چوکا تالش – نفت امیدیه- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه پوریاولی تالش

پاس همدان – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

بعثت کرمانشاه – سردار بوکان- ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

هفته بیست و چهارم - سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۹

سردار بوکان - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

ایران جوان بوشهر - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

مس شهربابک - پاس همدان - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهدای مس

نفت و گاز گچساران - چوکا تالش - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

شهدای رزکان البرز - شهدای بابلسر - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

شهرداری ماهشهر - شهرداری بم - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهدای ماهشهر

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۹

اترک بجنورد - شهرداری فومن - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه ۱۷ مهر بجنورد

مس نوین کرمان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

شهرداری آستارا - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه وحدت آستارا

کاسپین قزوین - میلادمهر تهران - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

فولادنوین اهواز - امید گناوه - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

استقلال ملاثانی - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار