• کد خبر:۱۰۵۱۴۸
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

ربیعی: باشگاه قبل از نیم فصل بدنبال تمدید قراردادم بود

محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان می گوید مسئولان این باشگاه قبل از اتمام نیم فصل اول بدنبال تمدید قرارداد وی بودند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار وب سایت دی اسپورت در خصوص شرایط کلی این تیم پیش از تعطیلات کرونایی اظهار داشت : قبل از اینکه بخواهم صحبتی انجام دهم جا دارد برای مردم کشورم آرزوی سلامتی و طول عمر در این شرایط بحرانی داشته باشم و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود چرا که هیچ چیزی به اندازه سلامتی مردم مهم و در اولویت نیست.

ربیعی ادامه داد : شرایط تیم ما پیش از تعطیلات شرایط خوبی بود تیمی که از ۱۲ بازی آخر خودش ۹ پیروزی ، ۲ تساوی و یک شکست بدست آورده باشد نشان می دهد که روندی رو به رشدی داشته است البته در بازی ماقبل تعطیلات که در رفسنجان برابر آلومینیوم انجام دادیم تا دقیقه ۹۳ بازی از حریف پیش بودیم اما در لحظات پایانی یک گل بر اثر اتفاق و بر روی یک اوت دستی دریافت کردیم در کل روند ما از لحاظ روانی، فیزیکالی و تاکتیکی در مسیر بسیار خوبی قرار داشت اما با این اتفاقات و تعطیلاتی که رو به رو شدیم می توانم بگویم برای ما خوب نشد. اما همانطور که گفتم هیچ چیز به اندازه سلامتی مردم بازیکنان، عوامل تیم مهم و در اولویت نیست. امیدوارم در پایان بتوانیم دل مردم شریف رفسنجان را با صعود تیم به لیگ برتر شاد کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که چه تمهیداتی را برای اینکه تیمش در طول مدت تعطیلات در شرایط مسابقه قرار بگیرد اندیشیده است بیان داشت : سازمان لیگ پس از شیوع بیماری و تعطیلی لیگ ۳ بار برنامه مسابقات را اعلام کرد که ما هر بار طبق برنامه های اعلام شده برای آماده سازی تیم برنامه ریزی کردیم اما هر بار پس از برنامه ریزی، برنامه مسابقات نیز تغییر کرد و در نهایت مسابقات را طبق آخرین اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل کردند.

وی در پاسخ به این سوال که ماجرای اردوی کردان کرج چه بود که سبب ایجاد حواشی و جوسازی علیه این تیم توسط برخی رسانه های محلی و غیرمحلی شد اظهار کرد : زمانی که مسابقات برای اولین بار تا ۱۵ اسفندماه تعطیل شد به بازیکنان به مدت ۶ روز مرخصی دادیم تا استراحت کنند و پس از آن برای اینکه بازیکنان را دور هم جمع کنیم با توجه به شناختی که از منطقه کردان کرج دارم پیشنهاد دادم تا اردویی را در این منطقه برپا کنیم چرا که منطقه کردان منطقه شهری نیست و یک منطقه محصور شده و قرنطینه است و به ندرت در این منطقه ورود یا خروج انجام می شود حتی با چند پزشک نیز برای کنترل سلامت بازیکنان صحبت کرده بودیم که در این اردو به همراه ما حضور یابند.

ربیعی افزود : دو روز پس از اینکه این تصمیم را گرفتیم اطلاعیه شماره ۵ ستاد مقابله با کرونا صادر شد که کلیه اماکن ورزشی را تا پایان سال تعطیل اعلام کردند که بلافاصله مسئولان کمپی که قرار بود در آنجا اردو بزنیم با ما تماس گرفتند و ضمن عذرخواهی اعلام کردند به دستور ستاد مقابله با کرونا کمپ را تعطیل کرده اند ما نیز اردو را کنسل و به رفسنجان بازگشتیم که پس از ورود به رفسنجان سلامت کلیه عوامل تیم کنترل شد و هیچ مشکلی از این بابت اعضای تیم نداشت.

سرمربی مس رفسنجان در واکنش به این سوال چه علتی باعث شده است تا برخی درصدد ایجاد حواشی برای این تیم باشند گفت : به هیچ کدام از مسائلی که در رسانه ها عنوان می شود توجه ای نداریم و من و بازیکنانم آنقدر حرفه ای هستیم که می دانیم که برای تیمی که موفقیت داشته و دارد سنگ اندازهایی وجود خواهد داشت و می توانم بگویم که این سنگ اندازی ها و ایجاد حواشی از سوی رسانه های محلی می تواند به ضرر تیم شهر خودشان باشد.

ربیعی در خصوص تمدید قراردادش با باشگاه مس رفسنجان نیز گفت : از ۲ هفته قبل از اتمام نیم فصل اول باشگاه به من لطف داشت و پیشنهاد تمدید قرارداد بلند مدت را به من دادند که من از نیم فصل تا چند روز پیش روی این مسئله فکر می کردم تا اینکه با باشگاه به توافق رسیدیم و قرارداد فی مابین تمدید شد.

او ادامه داد : تمدید قراردادم دلایل عمده ای داشت که یکی از دلایل آن حضور اردشیر سعدمحمدی و مجید زیندینی در راس شرکت صنایع مس و باشگاه مس رفسنجان و سایر عوامل باشگاه چون علی علیزاده و... بود که در این بین می توانم بگویم تعامل خوبی نیز بین ما برقرار است و دلایل دیگر آن به خاطر مردم و هواداران واقعی شریف و نجیب رفسنجان است. خوشحالیم و افتخار می کنیم که بهترین نتایج کلی این باشگاه را در این مدت رقم زدیم و می خواهیم کار عظیمی را در اینجا عملی کنیم.

ربیعی اضافه کرد : تمام تمرکز ما پس از شروع ادامه مسابقات به ۸ بازی باقی مانده خواهد بود و پس از برگزاری این بازی ها به فکر فصل بعد نیز خواهیم بود.

سرمربی مس رفسنجان بیان داشت : فعلا اتفاق خاصی برای تیم ما نیفتاده است و فقط تیم ما در صدر جدول قرار دارد تمام تلاش مان را برای موفقیت و صعود تیم به لیگ برتر به کار خواهیم بست.

ربیعی در خصوص اینکه پس از عادی شدن شرایط و برقراری ادامه مسابقات بایستی در اولین مسابقه در دربی کرمان به مصاف هم نام کرمانی خود بروند گفت : اگر این بیماری در سطح کشور شیوع پیدا نمی کرد و مسابقه دو تیم در زمان مقرر و طبق برنامه قبلی برگزار می شد تبدیل به یکی از زیباترین و جذاب ترین مسابقات لیگ دسته اول در چند فصل اخیر می شد چرا که دو تیم‌ از لحاظ شرایط فنی و هماهنگی در شرایط ایده آل و هماهنگی قرار داشتند.

وی در پایان در خصوص اینکه سال ۹۸ چه از لحاظ فوتبال و چه در حالت کلی چگونه سالی بود گفت : یک جمله که می توانم در خصوص سال ۹۸ بگویم سالی بود که غم ها از شادی هایش بیشتر بود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار