• کد خبر:۱۰۵۱۵۱
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

شروین بزرگ: به کار خودمان اعتقاد داریم

مهاجم گیلانی تیم فوتبال مس کرمان می گوید تیم داماش یکی از تیم های خوب لیگ یک‌ بوده و در صورتی که مشکلات مالی در این تیم حاکم نبود می توانست جزو مدعیان صعود قرار بگیرد.
شروین بزرگ: به کار خودمان اعتقاد داریم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شروین بزرگ مهاجم گیلانی تیم فوتبال مس کرمان در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار وب سایت دی اسپورت اظهار داشت : طبق برنامه ای که از قبل سازمان لیگ اعلام کرده بود ما بایستی ۱۹ اسفندماه در دربی کرمان به میدان می رفتیم که ما نیز بر اساس این برنامه تمرینات مان را پیش بردیم البته در این بین نیز بسیاری از تیم های لیگ برتری و لیگ یکی تمرینات خود را تعطیل کرده بودند اما ما همچنان به تمرینات خود طبق برنامه ریزی کادرفنی ادامه دادیم.

بزرگ ادامه داد : پس از صدور آخرین اطلاعیه ستاد مقابله و مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی لیگ تا پایان فروردین تصمیم گرفتیم تمرینات تیم را تا اطلاع ثانوی تعطیل کنیم.

مهاجم مس کرمان در واکنش به این مسئله که تیم مس کرمان تا پایان نیم فصل اول شرایط خوبی نداشت اما به یکباره شرایط این تغییر کرد و به خود را رتبه دوم جدول رساند بیان داشت : در فصل جاری شاکله اصلی تیم ما حدود ۹۰ درصد تغییر کرده است و برای اینکه بین بازیکنان هماهنگی ایجاد میشد نیاز به زمان بود و همین موضوع مزید بر علت شده بود که در اوایل فصل نتایج خوبی را کسب نکنیم.

وی افزود : البته ما خودمان به تیم و بازیکنان ایمان داشتیم و می دانستیم که تیم خوبی هستیم و خواهیم بود.

بزرگ در خصوص اینکه آیا تعطیلات لیگ لطمه ای به تیم مس نمی زند اظهار داشت : اینکه لیگ تعطیل می شود شرایط برای همه تیم ها یکسان است چرا که همه تیم ها بازی نمی کنند اما برای اینکه تیم ما قبل از تعطیلات در شرایط ایده آلی قرار داشت فکر می کنم این تعطیلات برای تیمی مثل ما خوب نباشد.

مهاجم مس با بیان اینکه با پیشنهاداتی مواجه شده است گفت : نیم فصل اول ۲ باشگاه فولاد خوزستان و ذوب آهن پیشنهاد رسمی به من دادند اما با صحبت هایی که با مربی تیم داشتم ترجیح دادم تا پایان فصل در مس بمانم.

وی در واکنش به اینکه اولین مسابقه تیم مس پس از پایان تعطیلات دربی کرمان خواهد بود که این مسابقه چطور ارزیابی می کند بیان کرد : تیم رفسنجان تیم خوبی است اما ما به کار خودمان اعتقاد داریم و بی صبرانه منتظر این بازی هستیم. ما در بازی رفت نیز مستحق برد بودیم‌.

بزرگ در مورد اینکه میانگین سنی بازیکنان مس در فصل جاری پایین آمده است گفت : آقای حسینی بیشتر به جوانان و جوان گرایی اعتقاد دارد و حتی در اکثر بازی ها نیز از بازیکنان رده جوانان و امید استفاده می کند.

مهاجم سابق داماش در خصوص سوالی در مورد تیم سابق خود که چرا وضعیت این تیم از لحاظ مالی در وضعیت نابسامانی قرار دارد گفت : تیم داماش تیم بسیار خوبی بود آنها اول فصل علارغم اینکه پس از سال ها به لیگ یک بازگشتند اما نتایج خوبی را کسب کردند و حتی جزو مدعیان نیز بودند. تنها دلیلی که این تیم از هم پاشیده شد مشکلات مالی بود که اگر این مشکلات وجود نداشت داماش نیز می توانست جزو مدعیان باشد.

بزرگ در خصوص اینکه به عنوان یک گیلانی در این بحران کرونا که استان گیلان را پس از قم درگیر خود کرده است چه انتظاراتی از مسئولین کشوری دارد گفت : از مسئولان تقاضایی که دارم این است که بیشتر به فکر مناطق و استان هایی باشند که بیشتر از هر جایی درگیر این بیماری شده اند، باشند.

بزرگ در پاسخ به اینکه اگر بخواهد در مورد سال ۹۸ یک جمله بگوید آن جمله چیست گفت : سال ۹۸ از لحاظ بلای طبیعی و غیر طبیعی برای مردم سال افتصاحی بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار