• کد خبر:۱۰۵۱۵۵
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

شاهواروقی: بهتر است لیگ را تعطیل کنند

هافبک تیم فوتبال نود ارومیه می گوید. تعطیلات بلند مدت سبب می شود بازیکنان از لحاظ بدنی با افت شدیدی رو به رو شوند و به همین دلیل بهتر است لیگ را تعطیل کنند‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ داوود شاهواروقی هافبک تیم فوتبال نود ارومیه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار وب سایت دی اسپورت در خصوص آخرین وضعیت و شرایط این تیم و خودش اظهار کرد : تیم ما تیم بسیاری خوبی است و با تدابیری که آقایان بیاتلو و بهاری اندیشیده اند با آرامش خوبی فصل را آغاز کردیم و کادرفنی نیز تاکتیک هایی که در ذهن خود داشتند به خوبی به بازیکنان دیکته کردند و متقابلا بازیکنان نیز این تفکرات و تاکتیک ها را به نحواحسن انجام دادند.

شاهواروقی ادامه داد : اما تیم ما از لحاظ مالی و امکاناتی شرایط مناسبی ندارد و صرفا از لحاظ نتیجه گیری خوب بوده است.

هافبک تیم فوتبال نود ارومیه در پاسخ به این سوال که شرایط خودش در فصل جاری چگونه بوده است بیان داشت : شرایطم در فصل جاری خوب بوده و علارغم اینکه بیشتر در کارهای دفاعی شرکت می کنم اما توانسته ام ۳ تا پاس گل بدهم.

وی با بیان اینکه خودش نباید در مورد عملکردش نظری بدهد افزود : در مورد عملکردم باید دیگران نظر بدهند اما در کل عملکرد خوبی داشتم و توانستم به تیمم کمک کنم.

شاهواروقی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کرد که نود ارومیه در دومین سال حضورش در لیگ یک جزو مدعیان قرار بگیرد بیان کرد : به نظرم با حضور آقای بیاتلو حضور در جمع مدعیان امر طبیعی بود چرا که ایشان در کار خود مصمم و جدی است برای همین دلیل شک ندارم که در کارشان موفق خواهند شد ما هدف مان در فصل جاری صعود به لیگ برتر است که با آرامش و پله پله مسیر را طی می کنیم و هنوز به هدف مان نرسیده ایم و باید ببینیم که مسابقات ادامه می یابد یا خیر.

او اضافه کرد : با تیم هایی که بودجه کلانی در فصل جاری داشته اند اختلاف ۲ امتیازی داریم که این نشان می دهد با بودجه کمتر توانسته ایم با این تیم ها به رقابت بپردازیم.

هافبک نود ارومیه در واکنش به این سوال که غیر از نماینده ارومیه در مجلس چه شخص یا ارگان دیگری این تیم را حمایت می کند گفت : زیاد در جریان این بحث ها نیستم اما فکر می کنم استاندار آذربایجان غربی خیلی به تیم کمک کرده است و در کنار ایشان شخص شهردار ارومیه نیز کمک و حمایت هایی را از تیم داشته اند اما در کل با مشکلات زیادی رو به رو هستیم که امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

شاهواروقی در پاسخ به این موضوع که علارغم وجود مشکلات مالی در تیم نود ارومیه اما بین بازیکنان یک نوع همدلی و انسجام وجود دارد که سبب کسب نتایج درخشان شده است اظهار داشت : بازیکنان به دلیل مدیریت خوب آقایان بیاتلو و بهاری و هواداران خونگرم ارومیه ای که در گرما و سرما ما را حمایت کرده اند یکدل و هم قسم شده اند تا موفقیت های کسب شده به سرانجام خوبی برسد.

وی در پاسخ به این سوال که چه علتی سبب شده بود وحید بیاتلو در نیم فصل از هدایت تیم نود ارومیه استعفاء بدهد گفت : بیشتر مشکلات مالی و بیماری پدر ایشان سبب شد تا از هدایت تیم استعفا بدهند.

هافبک نود ارومیه در مورد تعطیلی لیگ و اینکه آیا تعطیلات به ضرر تیم ها خواهد شد بیان داشت : به نظرم در این شرایط بحرانی سلامتی مردم مهم و در اولویت است و اگر قرار است مسابقات یک یا ۲ ماه تعطیل شود بازیکنان از لحاظ فیزیکی و بدنی افت شدیدی پیدا می کنند و به همین دلیل بهتر این است که لیگ را کلا تعطیل کنند.

شاهواروقی در ادامه در پاسخ به این موضوع که اگر بخواهد یک جمله در مورد هواداران نود ارومیه بگوید آن جمله چیست اظهار کرد : هواداران نود پرشورترین هواداران لیگ یک هستند که در هر حالت که تیم نتایجی را بدست آورده به حمایت های خود ادامه داده اند. از همه آنها تشکر کرده و امیدوارم دلشان بیشتر از این نیز شاد شود.

او افزود : از روزی که تیم فوتبال نود به ارومیه منتقل شد این شهر از لحاظ فوتبالی پبشرفت های چشمگیری داشته چرا که ورزشگاه های موجود در ارومیه تجهیز و بازیکنان بومی این شهر بیشتر دیده و شناخته شدند.

وی در پاسخ به این سوال که در دو حالت چه تیم نود ارومیه صعود کند و چه فصل آینده مجددا در لیگ یک حضور داشته باشد و با پیشنهاد همکاری با این تیم روبه رو شود در این تیم می ماند یا خیر گفت : در ۲ سالی که در خدمت مردم ارومیه بودم جز محبت و مهربانی چیزی از آنها ندیدم به همین دلیل اولویت اصلی من برای فصل آینده نود ارومیه خواهد بود و باید در کل شرایط آن زمان تیم را نیز در نظر بگیرم.

هافبک نود ارومیه در واکنش به این مسئله که هیچ شخصی پویش "در خانه بمانیم" را رعایت نمی کند گفت : به نظرم باید همه مردم این بیماری و ویروس را جدی گرفته و از پویش و شعار "در خانه بمانیم" به خاطر سلامتی خودشان پیروی کرده و رعایت کنند و در خانه هایشان بمانند تا این ویروس کشنده هر چه زودتر از کشور ریشه کن شود.

او در پایان با بیان اینکه سال ۹۸ سالی برای مردم نبود افزود : سال ۹۸ واقعا از هیچ لحاظی برای مردم سالی خوبی نشد امیدوارم سال ۹۹ برای مردم سالی خوب، پر برکت و به همراه سلامتی باشد. برای همه مردم در سال ۹۹ آرزوی سلامتی و سربلندی، موفقیت و نشاط و شادی دارم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار