• کد خبر:۱۰۵۱۵۷
کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید با اینکه با مصدومیت رو به رو شده است اما قلبش همیشه در کنار این تیم و هواداران است.
والی: قلبم همیشه کنار فولاد و هواداران است
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ایوب والی در گفتگو با با برنامه رادیویی فوتبال خوزستانی در خصوص مصدومیت خود اظهار داشت : در یک بازی درون تیمی و بر اثر یک اتفاق پایم پیچ خورد و مصدوم شدم و پس از چند روز اینکه جواب آزمایش MRI آمد متوجه شدم رباط صلیبی پاره کرده ام.

والی افزود : پزشکان تیم ، متخصصان ارتوپدی دستور داده اند که اگر بخواهی به فوتبالت ادامه بدهی باید مورد عمل جراحی قرار بگیری.

کاپیتان فولاد در خصوص اینکه چه زمانی پای خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد بیان داشت : با رعایت نکاتی که پزشکان تیم گوشزد کرده اند ورم پایم بهتر شده است اما برای اینکه مورد عمل جراحی قرار بگیرد همانطور که می دانید کشور با بیماری ویروس کرونا مواجه شده است که بایستی این بیماری فروکش کند تا بتوانم پای مصدومم را با خیال راحت به تیغ جراحان بسپارم.

وی در ادامه گفت : اگرچه مصدوم شده ام و نمی توانم تیم را همراهی کنم اما همیشه قلبم در کنار تیم فولاد و هواداران بوده است و اگر در فصل جاری کاری کرده ام وظیفه من بوده و مهم تر از این حاصل تلاش کلیه بازیکنان به ثمر رسیده است.

والی اضافه کرد : پس از عمل جراحی تلاش خواهم کرد که هر چه سریعتر به میادین بازگردم و اگر عمری باشد در خدمت تیم فولاد باشم.

او در پایان گفت : امیدوارم بیماری کرونا نیز که همه مردم را درگیر کرده است با کمک خدا ریشه کن شده و جامعه به حالت نشاط و آرامش همیشگی خود بازگردد از همه پزشکان و پرستاران که به مردم درگیر با این بیماری کمک می کنند نیز تشکر و قدردانی می کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار