• کد خبر:۱۰۵۱۷۱
ای کاش مسئولیت پذیر باشید؛
  • ۱۹:۵۳
  • ۰۱/فروردين/۱۳۹۹

ناراحتی بازیکنان داماش از بدقولی مسئولان (عکس)

بازیکنان داماش گیلان نسبت به بدقولی مسئولان این باشگاه واکنش نشان دادند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازیکنان باشگاه داماش گیلان در بین بازیکنان سایر باشگاه های لیگ یکی جزو معدود بازیکنانی هستند که تا بحال دریافتی کمتری داشته اند.

بازیکنان این تیم از اوایل فصل تا پایان سال 98 فقط 5% دریافتی داشته اند که همین موضوع سبب شده است آنها چند بار دست به اعتصاب بزنند و در دیدار برابر تیم هایی مثل مس کرمان حاضر به بازی نشوند.

پس از لغو رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور و بدنبال آن تعطیلی تمرینات تیم ها تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا بازیکنان غیربومی داماش نیز مجبور به بازگشت به خانه هایشان شدند اما در این بین ظاهرا مسئولان این باشگاه به دلیل نزدیکی به عید نوروز و سال جدید قبل از تعطیلی تمرینات قول پرداخت بخشی از مبلغ قراردادها را قبل از فرارسیدن سال جدید به بازیکنان می دهند که گویا قول مسئولان باشگاه داماش تا شب عید عملیاتی نمی شود و بازیکنان این تیم نیز نسبت به بدقولی مسئولان این تیم به شدت ناراحت شده و با انتشار استوری های مشترک در صفحه اجنماعی اینستاگرام خود نسبت به بدقولی مسئولان این باشگاه واکنش نشان دادند.

با این حال باشگاه های گیلانی چون سپیدرود؛ داماش و ملوان از فصول گذشته به شدت در تنگنای مالی قرار دارند و هر ساله این سه باشکاه ریشه دار و قدیمی شمال کشور با مشکلات بزرگی مواجه می شوند.
ناراحتی بازیکنان داماش از بدقولی مسئولان (عکس)

ناراحتی بازیکنان داماش از بدقولی مسئولان (عکس)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها