• کد خبر:۱۰۵۱۷۳
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

کاپیتان مس کرمان: عدم صعود ۶ ساله مس لوث شده است

محمدحسین حیدری کاپیتان تیم فوتبال مس کرمان می گوید عدم صعود ۶ ساله مس لوث و سبب دلسردی مردم کرمان نسبت به تیم مس شده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمدحسین حیدری کاپیتان تیم فوتبال مس کرمان در گفتگوی اختصاصی با وب سایت دی اسپورت در خصوص اینکه تیم فوتبال مس علارغم نتایج نسبتا ضعیف در نیم فصل اول لیگ یک در نیم فصل دوم متحول شده و توانست به جمع مدعیان صعود بپیوندد اظهار کرد : در فصل جاری ۹۰ درصد شاکله تیم ما تغییر کرد و بازیکنان جدید به ما اضافه شدند.

حیدری ادامه داد : از سوی دیگر تغییراتی در مدیریت و کادرفنی تیم ایجاد شد که این موضوع سبب شد طرز تفکرات نیز در باشگاه و تیم متحول شود با همه این اوصاف بازیکنان هم که آشنایی زیادی با سبک بازی هم و تفکرات کادر جدید نداشتند نیاز به زمان داشتند تا هماهنگی بین آنها ایجاد شود.

کاپیتان مس افزود : هواداران کرمانی حق دارند که با توجه به اینکه شش سالی است مس در لیگ یک حضور دارد نسبت به این موضوع حساس شوند.

مدافع مس اضافه کرد : با توجه به اینکه طی چند سال اخیر بازیکنان و مدیریت های قبلی همه ساله قول صعود داده بودند در نیم فصل اول فصل جاری نتایج نسبتا بد ما سبب شد تا هواداران به صورت ناخواسته حساسیت شان را به تیم تزریق کنند و حواشی هایی ایجاد شود اما با گذشت زمان تیم ما از لحاظ هماهنگی بهتر شد و با همت بازیکنان ، کادرفنی و مدیریت باشگاه تا پایان سال ۹۸ خودمان را به رتبه دوم جدول رساندیم و امیدوارم که در پایان فصل بتوانیم صعود کنیم.

حیدری در خصوص کاپیتانی تیم مس در فصل جاری بیان داشت : من از رده پایه ها در باشگاه مس کرمان پرورش یافته ام کاپیتان اول تیم فرهاد سالاری است که با توجه به مصدومیت ایشان بازوبند کاپیتانی به من رسیده است. کاپیتانی در تیم شهر خودی حس خوبی دارد چرا که از بچگی در خانواده بزرگ مس که به عنوان خانواده دومم نیز محسوب می شود پرورش یافته و بزرگ شده ام و به همراه آن روزهای خوب و بدی را نیز با تمام تیم های این باشگاه در تمام سطوح تجربه کرده ام.

کاپیتان تیم فوتبال مس کرمان در خصوص اینکه چه علتی سبب شده است تا مس در سالیان اخیر دچار حواشی های متعددی شود گفت : متاسفانه مدیریت های ضعیف در سالیان گذشته در باشگاه مس سبب ایجاد حواشی های زیاد و سقوط تیم از رقابت های لیگ برتر به لیگ یک شد.

حیدری ادامه داد : مس در لیگ برتر شخصیت بالایی داشت و بازیکنان تراز اول و با کیفیتی در این تیم بازی می کردند اما همانطور که گفتم مدیریت ضعیف سبب سقوط مس به لیگ یک شد و متاسفانه ۶ سال است که مس با وجود این همه امکانات و بودجه انبوهی که در اختیار دارد نتوانسته است به لیگ برتر بازگردد.

مدافع مس در پاسخ به این پرسش که آیا امیدوار است این طلسم ۶ ساله عدم صعود مس به لیگ برتر در فصل جاری شکسته شود گفت : ما هر ساله امیدوار بودیم و همه جوره نیز تلاش خودمان را کرده ایم امسال نیز بیشتر از هر سالی امیدوار هستیم چرا که شرایط خوبی در جدول داریم و همه چیز در دستان خودمان است و جای هیچ اما و اگری باقی نمی ماند.

کاپیتان بومی مس کرمان در خصوص استقبال کمتر هواداران این تیم در بازی های خانگی اظهار داشت : داستان و طلسم ۶ ساله عدم صعود به لیگ برتر لوث شده و هواداران نیز نسبت به این موضوع خیلی اذیت شده اند اما با این وجود از هواداران مس تقاضا دارم تا برای شکستن این طلسم در بازی های خانگی با حضور حداکثری خود ما را مورد حمایت قرار دهند.

وی در واکنش به این پرسش که آیا صعود تیم گل گهر علت دیگر دلسردی هواداران مس و استقبال کمتر آنها از بازی های ابن تیم شده است گفت : بله این موضوع نیز می تواند یکی از دلایل استقبال کمتر هواداران باشد و همانطور که گفتم دلیل اصلی این موضوع نیز می تواند عدم صعود طی ۶ سال اخیر نیز باشد.

حیدری در پاسخ به این پرسش آیا در تعطیلی لیگ از سوی کادرفنی مس برنامه تمرینی اختصاصی به بازیکنان داده شده است بیان کرد : بله، یک برنامه بدنسازی توسط مربی بدنسازمان تنظیم شده و در گروه تیم گذاشته اند که بر اساس برنامه تنظیم شده تمرینات مان را به صورت اختصاصی پیش می بریم تا از لحاظ بدنی با افت مواجه نشویم.

وی در واکنش به این مسئله که اگر لیگ کلا تعطیل شود و سرنوشت تیم های صعود و سقوط کننده مشخص نشود طلسم عدم صعود مس ۷ ساله خواهد شد گفت : امیدوام این اتفاق نیفتد. سلامتی مردم، هم تیمی ها و بازیکنان برایم مهم است اما ما در فصل جاری زحمات زیادی کشیدیم و سختی های زیادی را پشت سر گذاشتیم در صورت تعطیلی لیگ تمام زحماتی که ما در طول فصل و سال کشیدیم از بین می رود.

مدافع مس کرمان در خصوص دربی کرمان که قرار است پس از تعطیلات برگزار شود گفت : تیم مس رفسنجان تیم قابل احترامی است ما برای مصاف با حریفان با تمام وجود و توان مان به زمین مسابقه می رویم و تمام سعی و تلاش مان را برای موفقیت تیم به کار می بندیم امیدوارم که در پایان خدا مزد زحمات و تلاش های ما را بدهد.

وی در پایان بیان کرد : سال ۹۸ از لحاظ قوتبالی سال خوبی برای من بود اما در کل سال خوبی برای مردم نبود و اتفاقات تلخی برای مردم در این سال رقم خورد امیدوارم سال ۹۹ سال خوب همراه با شادی و نشاط برای مردم باشد و اتفاقات خوبی را در این سال تجربه کنند تا با این اتفاقات خوب تلخی های سال ۹۸ برای همیشه از ذهن مردم پاک شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها