• کد خبر:۱۰۵۲۲۸
گفتگو عیدانه با مهاجم آلومینیوم اراک؛

آقایی : امسال، سال صعود آلومینیوم است

میثم آقایی مهاجم آلومینیوم از هواداران اراکی انتظار دارد تا حمایت های خود از این تیم را بیشتر از قبل کرده تا این تیم در پایان فصل بتوانند با حمایت های همه جانبه هواداران و مسئولان به لیگ برتر صعود کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با رسیدن به ایام نوروز سایت دی اسپورت به مانند سنوات گذشته به سراغ مدیران، مربیان و بازیکنان شاغل در لیگ های ایران رفت تا حال و هوای عید امسال را از زبان آنها جویا شود.

گفتگو نوروزی خبرنگار دی اسپورت با میثم آقایی، مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم اراک را در زیر می خوانید.

اگر همین الان کرونا ویروس رو به دستت میدادند چکار می کردی؟

مطمئنا آتشش می زدم چرا که در این مدت مردم مخصوصا پزشکان و پرستاران را خیلی اذیت کرده و جان بسیاری از مردم را گرفته است امیدوارم این ویروس هر چه سریعتر از بین برود تا مردم به زندگی عادی خود برگردند.

سال ۹۸ برای شما چگونه گذشت؟

به نظرم من سال خوبی هم برای مردم و هم برای خودم نبود امیدوارم که سال ۹۹ سالی باشد که تلخی و بدی های سال ۹۸ در این سال جبران شود و هیچ فردی در زندگی اش دچار مشکل نشود و همیشه در نشاط و شادی باشند.
 
بهترین اتفاق سال ۹۸ برای شما چه بود؟

بهترین اتفاق برای خودم در سال ۹۸ این بود که برادر کوچکتر توانست در تیم استقلال بازی کند و برای این تیم گلزنی کند. 

نوروز ۹۹ کجا هستی و چطور سپری می کنید؟

به خاطر شرایط حاکم بر دنیا بر اثر شیوع ویروس کرونا بیشتر در خانه ماندیم و چند ساعتی در طول روز به تمرین انفرادی رفتم و مابقی ساعات روز با دختر در خانه مشغول دیدن برنامه کودک بودیم!

بهترین فیلمی که در سال ۹۸ دیدید؟

سریال سال های دور از خانه و فیلم متری شش و نیم
 
بهترین بازیکن لیگ یک؟

جواب دادن در مورد این سوال خیلی سخت است اما در تیم خودمان بازیکنانی چون رامتین سلیمان زاده ، میثم مجیدی ، محمد علینژاد بازی های خوبی را در طول فصل ارائه دادند در کنار این عزیزان سبک بازی محسن آذرباد و حمید گلزاری را هم دوست دارم.
 
بهترین مربی لیگ یک؟

در لیگ یک رسول خطیبی و محمد ربیعی
 
بازیکن مورد علاقت؟

در ایران وریا غفوری و در فوتبال خارج لیونل مسی و سرخیو بوسکتس
 
پنج چهره فوتبالی که دوست داری با آنها شام بخورید؟

احمدرضا عابدزاده، علی کریمی، فرهاد مجیدی، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و سیموئنه

رمز موفقیت شما چیست ؟ 

به نظر من هر کسی که هدفی داشته باشد باید برای رسیدن به آن تلاش کند و به این اعتقاد داشته باشد که می تواند به هدف مورد نظر خود دست یابد که مطمئنا خدا نیز با توجه به تلاشی که در فرد می بیند به او کمک می کند.

پیام تان برای پزشک و پرستاران؟

دست تک تک آنها را میفشارم و آرزوی سلامتی برایشان دارم‌. این عزیزان از جان خود گذشته اند و برای مردم وقت می گذارند. کاری که این عزیزان می کنند کار هر کسی نیست جا دارد تشکر ویژه ای از آنها داشته باشم امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که مردم به زندگی عادی خود باز گردند. و پزشکان و پرستاران هم بتوانند از زحماتی که در این مدت کشیده اند لذت ببرند تنها با از بین بردن این ویروس است که خستگی از تن کادر درمانی خارج می شود

میثم آقایی در ادامه در پاسخ به این سوال که نطرش در مورد لیگ امسال چیست و چه انتظاراتی از هواداران دارد گفت : لیگ امسال لیگ بسیار سختی بود چرا که ۶ تیم مدعی برای صعود در کورس رقابت هستند سطح این تیم ها در یک رده بوده و به جرئت می توانم بگویم حتی این تیم ها از لحاظ امکاناتی و فنی بهتر از تیم های لیگ برتری هستند.

آقایی افزود : شرایط برای تیم آلومینیوم در فصل جاری بسیار خوب بود تیم ما از اول فصل برای صعود به لیگ برتر بسته شد و شرایط برای صعود تیم مهیا شد خدارو شکر نتایج مان نیز طوری رقم خورد که جزو مدعیان قرار گرفتیم این قول را به هواداران می دهم که امسال سالی است که آلومینیوم می تواند به لیگ برتر صعود کند البته اگر حمایت هواداران مان بیشتر از چیزی باشد که در حال حاضر وجود دارد.

مهاجم آلومینیوم اراک اضافه کرد : ما تا پایان فصل ۸ بازی باقی مانده داریم که ۵ بازی آن در اراک برگزار خواهد شد که از هواداران می خواهم در این ۵ بازی کل استادیوم را پر کنند چرا که به حمایت هواداران مان نیاز داریم.

آقایی بیان داشت : دیگر معلوم نیست که چه زمانی شرایط به اینگونه رقم بخورد و چنین تیمی داشته باشیم. حیف است که هواداران مان از کنار این قضیه به راحتی عبور کنند.

او در پایان گفت : از تمامی مردم اراک مخصوصا از هواداران و مسئولان استانی و شهری خواهش می کنم که با تمام وجود تیم را مورد حمایت قرار دهند همانطور که گفتم امسال سالی است که آلومینیوم می تواند به راحتی به لیگ برتر صعود کند واقعا حیف است چرا که اراک استعدادهای زیادی دارد که سال به سال به خاطر اینکه جایی نیست دیده بشوند از بین می روند امیدوارم که تیم در پایان فصل صعود کند و مسئولان نیز با شوق بیشتری از تیم حمایت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار