• کد خبر:۱۰۵۲۶۸
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ستاد مبارزه با کرونا در ورزش که اعلام می‌کند تمرینات تیم‌ها باید تعطیل باشد، باید زمان دقیق برگزاری مسابقات را هم اعلام کند
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمود فکری در ارتباط با وضعیت فعلی تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: ما هنوز تمریناتمان را شروع نکرده‌ایم، اما در قبال مردم مازندران مسئول هستیم و نمی‌توانیم بلاتکلیف باشیم. ستاد مبارزه با کرونا در ورزش که اعلام می‌کند تمرینات تیم‌ها باید تعطیل باشد، باید زمان دقیق برگزاری مسابقات را هم اعلام کند.

وی در ادامه در خصوص وقفه در مسابقات لیگ به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: بازیکنان که کارمند نیستند که اداره آنها ۲۰ روز تعطیل باشد و بعد از آن به محل کار خود بروند. بازیکنان باید تمرین کنند و آماده باشند، مگر می‌شود بدون تمرین بازی کرد؟ ما باید زمان دقیق برگزاری مسابقات را بدانیم که هفته‌ها قبل از آن تمرین کنیم و آماده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پیرامون شرایط فعلی لیگ نوزدهم، افزود: وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هر نهاد دیگری که مسئول است، یا اعلام کنند که لیگ کامل تعطیل می‌شود و یا زمان دقیق برگزاری مسابقات را اعلام کنند. امیدوارم متولی مسابقات هر نهادی که هست تصمیم منطقی و کارشناسی بگیرند؛ نمی‌شود به یک‌باره بگویند مثلا مسابقات از اول اردیبهشت برگزار می‌شود.

فکری در مورد جریمه باشگاه‌هایی که تمرینات خود را برگزار کنند، گفت: اینکه باشگاه‌ها را بخاطر برگزاری تمرینات جریمه کنند که منطقی نیست، باشگاهی که نمی‌داند چه زمانی باید بازی کند، حق دارد خود را آماده نگه دارد.

وی در پایان درباره ممنوعیت سفر و درخواست از مردم برای مسافرت نکردن به شمال کشور، خاطرنشان کرد: به هر حال اتفاقی است که پیش آمده و ما هم که شمالی بودیم در خانه ماندیم و حتی به دیدن اقوام خود هم نرفتیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها