• کد خبر:۱۰۵۴۲۲
فدراسیون برای ادامه مسابقات می‌خواهد از اروپایی‌ها الگوبرداری کند؛
  • تسنیم
  • ۱۲:۳۰
  • ۲۲/فروردين/۱۳۹۹

احمدزاده: نوری و زارع، ملوان را به بهترین شکل اداره می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اعتقاد دارد پژمان نوری و مازیار زارع، باشگاه ملوان را به بهترین شکل ممکن اداره می‌کنند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد احمدزاده درباره بحث اهالی فوتبال بین ادامه یا لغو هفته‌های باقیمانده مسابقات فوتبال در کشورمان اظهار داشت: فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال می‌خواهد از کشورهای اروپایی الگوبرداری کند؛ به خصوص فوتبال انگلیس.

شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است، شاید می‌خواهند فوتبال انگلیس را به‌عنوان الگو انتخاب کنند. وگرنه خیلی سخت است که خوش‌بین باشیم که ادامه لیگ با شرایط فعلی برگزار شود.

باید تصمیمی درست و حسابی برای لیگ یک گرفته شود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره ادامه یا لغو مسابقات لیگ دسته اول فوتبال تصریح کرد: شرایط لیگ یک با لیگ برتر متفاوت است و باید تصمیمی درست و حسابی برای آن گرفته شود تا تیمی ضرر نکند. اتفاقات اخیر تابه‌حال سابقه نداشته و تصمیم آتی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌تواند جالب باشد.

با تعطیلی مسابقات، عده‌ای هستند که به هر تصمیمی اعتراض می‌کنند

احمدزاده درباره پیشنهاد برخی مربیان مبنی بر پایان لیگ‌های فوتبال و ورود تیم‌ها به دوره پیش‌فصل خاطرنشان کرد: بعید است فدراسیون فوتبال با این موضوع موافقت کند، چون دوست دارد کاری را که شروع کرده است، به پایان برساند، اما اگر مجبور شود مسابقات را تعطیل کند، باید از الگوی یکی از کشورهای اروپایی پیروی کند. وگرنه هر تصمیمی گرفته شود، عده‌ای با آن مخالفت می‌کنند و همه از این اتفاق راضی نخواهند بود.

زمین‌های ما در بهار شرایط خوبی دارند و مصدومان برمی‌گردند 

وی با بیان اینکه ملوان با وجود شرایط بد خود در جدول، از ادامه لیگ دسته اول فوتبال ضرر نمی‌کند، به تسنیم گفت: زمین‌های تمرین و مسابقات ما در بهار شرایط خوبی خواهند داشت که این به نفع ماست. همچنین مصدومان ما به میادین برمی‌گردند و می‌توانند به تیم کمک کنند. دیدارهای آینده ما هم کمی سبک‌تر خواهد بود.

با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان، مسابقات را خیلی خوب آغاز می‌کنیم

سرمربی ملوان بندرانزلی در پاسخ به این پرسش که شاگردانش در دوران قرنطینه چگونه تمرین می‌کنند، بیان کرد: 80 درصد بازیکنان ما بومی هستند که کنار دریا یا هر جایی که می‌توانند، تمرینات انفرادی انجام می‌دهند. از سایر بازیکنان هم خواهش کردیم آمادگی خود را حفظ کنند. با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان، فکر می‌کنم می‌توانیم مسابقات را خیلی خوب از سر بگیریم.

پژمان و مازیار، باشگاه را به بهترین شکل اداره می‌کنند

احمدزاده با تمجید از شرایط این باشگاه زیر نظر پژمان نوری و مازیار زارع اظهار داشت: کارهای باشگاه خیلی خوب پیش می‌رود و بازیکنان ما بیش از 50 درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند. در سال‌های گذشته مالکانی به ملوان آمدند که تیم را با شرایط بسیار بدی مدیریت کردند. پژمان و مازیار اما با وجود جوانی و بدون سابقه کار مدیریتی، کار بسیار بزرگی کردند و باشگاه را به بهترین شکل اداره می‌کنند.

نوری و زارع کمبودی برای ما باقی نگذاشته‌اند

وی در ادامه تمجیدات خود از مالکان باشگاه ملوان تصریح کرد: مدیریت نوری و زارع در حد کسانی است که سال‌ها مدیریت ورزش کرده‌اند و تاکنون هیچ کمبودی برای ما باقی نگذاشته‌اند. آنها با پرداخت مطالبات باشگاه توانستند پنجره نقل‌وانتقالاتی ملوان را باز کنند و در نیم‌فصل چند بازیکن هم گرفتیم. این نشان می‌دهد باشگاه به خوبی اداره می‌شود و من از مجموعه ملوان کاملاً راضی هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها