• کد خبر:۱۰۵۵۸۴
  • ۱۱:۲۲
  • ۲۹/فروردين/۱۳۹۹

آزمون مشتری لیگ برتری پیدا کرد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران زیر ذره‌بین سرمربی تیم وستهام انگلیس قرار گرفته است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، درخشش سردار آزمون در لیگ فوتبال روسیه باعث شده تا در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون پیوستن این بازیکن به ناپولی ایتالیا منتشر شود. سران این باشگاه تصمیم گرفته اند فیلیپه اندرسون و سردار آزمون را جایگزین دو بازیکن خود کنند اما در این بین، یک مشتری دیگر به تیم های خواهان مهاجم تیم ملی اضافه شده است.

سایت« hammers.news» که اخبار باشگاه وستهام را دنبال می کند، در گزارشی مدعی شد که آزمون با وجود اینکه در تیررس ناپولی است اما زیر ذره بین دیوید مویز سرمربی وستهام ملقب به «چکش ها» قرار گرفته است.
آزمون مشتری لیگ برتری پیدا کرد


در این مطلب آمده که سردار آزمون که بی شباهت به لیونل مسی نیست، از سال 2016 توسط یورگن کلوپ رصد می شود و حالا نیز وستهامی ها خواستار جذب این بازیکن هستند. دیوید مویز، سرمربی وستهام قصد دارد در تابستان خط حمله خود را تقویت کند و از عملکرد سباستین هالر و آلبیان آجتی رضایت ندارد.

این سایت اشاره کرده که سردار آزمون مهاجم 25 ساله با قیمت حدود 12 میلیون پوند در فوریه 2019 به جمع غول های روسیه (زنیت) پیوست اما ناپولی مدعی است می تواند برای جذب آزمون با باشگاه روسی مذاکرات جدی انجام بدهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار