• کد خبر:۱۰۵۶۴۸
جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید که فدراسیون فوتبال برای کاهش بدهی و تعهدات باشگاه‌ها نزد فیفا پیشنهاد ارائه کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه بررسی وضعیت پرونده‌های انضباطی باشگاه‌های تراکتورسازی تبریز، ماشین‌سازی، نود ارومیه، ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان ظهر امروز (یکشنبه، 31 فروردین ماه) با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل فداسیون، محمود شیعی، عضو هیئت رئیسه، مسئولان ذیربط در فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های فوق برگزار شد.

جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت درباره این نشست اظهار داشت: این جلسه در پی شرایط بررسی‌های مالی باشگاه‌ها و بدهی‌های داخلی و خارجی با تدبیر دبیرکل فدراسیون امروز انجام شد. باشگاه‌های حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات را در جهت تکلیف و حل و فصل مالی ارائه کردند. همچنین از طرف فدراسیون فوتبال نیز مطالب و پیشنهاداتی که منجر به کاهش این تعهدات در خصوص سیر نزولی بدهی‌های مالی نزد فیفا می‌شود، نیز ارائه شد.

وی در ادامه بیان کرد: مقرر شد متعاقب این جلسه با هم اندیشی بین باشگاه‌ها و فدراسیون راهکارهای اجرایی درباره قرارداد تیپ که با نظر فدراسیون فوتبال در آینده‌ای نزدیک
با لحاظ چارچوب استاندارد حرفه‌ای و همچنین با رعایت حقوق بین‌المللی تهیه خواهد شد، به اجرا درآید. بدون تردید این راهکارها بر مبنای سیاست گذاری و تعامل فی مابین خواهد بود.

رئیس کمیته تعیین وضعیت در خصوص به کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در باشگاه‌ها اظهار داشت: حاضران نظرات خود در خصوص جذب بازیکن و مربی خارجی در باشگاه‌ها مطرح کردند و به عنوان یک اولویت مقرر شد باشگاه‌هایی که درصدد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از شروع فصل آتی و در زمان نقل انتقالات می‌بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه‌ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار