• کد خبر:۱۰۵۶۵۳
مدیر ورزش بانوان ذوب آهن عنوان کرد
  • ۱۶:۵۴
  • ۳۱/فروردين/۱۳۹۹

چین سری: فوتبال بانوان ذوب آهن مدیون حمایت دکتر محمدی است

مدیر ورزش قهرمانی بانوان باشگاه ذوب آهن گفت: حمایت های دکتر محمدی باعث شد تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر بماند بدون شک اگر حمایت های ایشان نبود تیم های ورزشی بانوان ذوب آهن با مشکل جدی روبرو می شدند.
چین سری: فوتبال بانوان ذوب آهن مدیون حمایت دکتر محمدی است

به " گزارش دی اسپورت"، به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن اصفهان، مدیر ورزش قهرمانی بانوان باشگاه ذوب آهن گفت: حمایت های دکتر محمدی باعث شد تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر بماند بدون شک اگر حمایت های ایشان نبود تیم های ورزشی بانوان ذوب آهن با مشکل جدی روبرو می شدند.

میترا چین سری در خصوص وضعیت تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اظهار کرد: در ابتدای فصل با تلاش خانم نصیری مدیر اسبق ورزش بانوان و با توجه به زمان اندک و کمبود بازیکن تیم بسته شد. در همان ابتدا با خانم مدایم زاده برای سرمربیگری تیم فوتبال صحبت شد و چون ایشان سفری یک ماهه در پیش داشت، با توجه به زمان اندک باقی مانده تا شروع لیگ، باشگاه با ایشان به توافق نرسیدند و تصمیم بر این شد که تا انتخاب سرمربی، از خانم فرزانه نصر مربی آکادمی فوتبال بانوان به عنوان مربی - بازیکن استفاده شود و قرارداد وی هم به عنوان بازیکن به ثبت رسیده است.

وی افزود: در پایان نیم فصل با توجه به اینکه ما به دنبال تعیین سرمربی و نه اعمال تغییر بودیم ، 8 بازیکن تاثیرگذار به اختیار خود از تیم جدا شدند و فقط توانستیم یک بازیکن جذب کنیم و تصمیم گرفتیم از بازیکنان بومی و جوان که ماحصل آکادمی باشگاه بودند استفاده کنیم.

مدیر ورزش قهرمانی بانوان ذوب آهن با قابل قبول خواندن نتایج این تیم اظهار کرد: در دور رفت رقابت ها و تا پایان هفته هفتم تیم فوتبال بانوان ذوب آهن با 2 برد و 5 شکست و کسب 6 امتیاز در رده هفتم جدول قرار داشت و در دور برگشت با توجه به بضاعت و شرایط حاکم، این تیم با یک برد و 6 باخت و کسب سه امتیاز و ایستادن در رده هشتم جدول رده بندی به کار خود ادامه داد.

وی افزود: با توجه به مقایسه نتایج بدست آمده در نیم فصل اول و دوم و همچنین با استناد به گزارش و صحبت های کارشناسان و با عنایت به بحث بومی گرایی و جوان گرایی صورت گرفته، در نیم فصل دوم می توان عملکرد دور برگشت را مثبت ارزیابی کرد.

چین سری: فوتبال بانوان ذوب آهن مدیون حمایت دکتر محمدی است

چین سری درباره میزان پرداختی بازیکنان ذوب آهن گفت: با حمایت های دکتر جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، قرارداد بازیکنان در فصل قبل (97-98) به صورت کامل به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است و فصل جاری نیز 50 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی به حسابشان واریز شده است که در نوع خود در ورزش بانوان کم سابقه است.

وی گفت: با توجه به چشم انداز باشگاه، هدف ما، کشف و جذب بازیکنان با استعداد جوان و اصفهانی است تا بتوان با پرورش این استعداد ها تیم کاملا بومی و قدرتمند را در مسابقات کشوری داشته باشیم. همان طوری که اکنون اکثر بازیکنان تیم فوتبال بانوان ما بومی، جوان و ساکن اصفهان هستند. اگر مدیران و مسئولان کارخانه و باشگاه صبوری کنند، می توانیم نتایج بهتری در سال های نه چندان دور بدست بیاوریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار