• کد خبر:۱۰۵۸۲۲
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

آفرین زاد: تیم های اشجاری رفاقتی اداره می شوند

بازیکن سابق شهرداری فومن وجود دو دستگی در بین مدیران این باشگاه را یکی از عوامل مهم سقوط این تیم به لیگ دسته سوم دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حسین آفرین زاد بازیکن شهرداری آستارا در گفتگو با خبرنگار وب سایت دی اسپورت در خصوص اینکه در تعطيلات كرونايی تمرينات شان را چگونه برگزار می کنند اظهار کرد : طبق برنامه ای كه حسن اشجاری به ما دادند تمرينات مان را انجام می دهيم و هر چند روز از طريق فيلم و عكس مربيان را در جريان می گذاریم.

آفرین زاد در ادامه در پاسخ به این موضوع که در ابتدای فصل نتايج خوبی را كسب نكرديد اما كم كم به جمع مدعيان صعود اضافه شديد بیان داشت : اول فصل آقای اشجاری حضور نداشت يک هفته به آغاز مسابقات به تيم اضافه شدند و از طرفی برخی بازيكنان مصدوم بودند و تا تيم به روند خود برگردد زمان برد.

بازیکن شهرداری آستارا در پاسخ به این سوال که در مورد تعطيلات و ادامه مسابقات ليگ چه نظری دارد گفت : در ابتدا سلامت كامل جامعه در اولويت می باشد و در صورت وجود شرايط بازی ها برگزار شود. ما درحال حاضر در رتبه چهارم جدول قرار داریم و با توجه با ديدارهايی كه پيش رو داريم می توانیم حضورمان را در مرحله پلی آف قطعی کنیم اما بايد برای صعود به عنوان تيم اول بجنگيم.

وی ادامه داد : ازسوی ديگر هزينه ای كه شهرداری و ساير تيم ها كرده اند بايد نتيجه برای اين محموعه در برداشته باشد تا اسپانسرها سرخورده نشوند.

او در خصوص كاهش قراردادها در تمام دنيا با توجه به شيوع كرونا نیز گفت : ما تابع تصميمی كه فدراسيون و باشگاه می گيرند هستيم البته بازيكنان دسته دوم حقوق چندانی ندارند كه با كاهش هم مواجه شوند.

آفرین زاد در واکنش به این سوال که حمايت های شهرداری از تيم در این فصل چگونه بود بیان کرد : خداروشكر خوب بود، در برهه ای پرداخت ها ديركرد داشت ولی به تدريج بهتر شد. آقای اشجاری هم پيگير هستند.

وی که سابقه بازی در تیم شهرداری فومن و پوشیدن پیراهن این تیم را دارد در پاسخ به این سوال که چه عاملی سبب سقوط تيم شهرداری فومن شد گفت : مشكلات در تيم شهرداری فومن متاسفانه زياد بود. همچنين دودستگی در بين مديران باعث مشكلات عديده شد. كسانی كه فقط به خاطر حضورخودشان تيم را به اسپانسر نمی دادند و وقتی كه دادند كار از كار گذشته بود. در برهه ای هم كه با آقای اشجاری در حال صعود بوديم كه با تغيير سرمربی نتايج ضعيفی كسب كرديم.

بازیکن شهرداری آستارا در پاسخ به این پرسش که كاركردن با آقای اشجاری چگونه است گفت : من دوسال در فومن با ايشان همبازی بودم و دو سال نيز مربی بنده بودند. تيم های ایشان به صورت رفاقتی اداره می شود. از طرفی مربی با دانشی هستند و امسال هم پيشرفت محسوسی داشتند.

او در پاسخ به این مسئله که اگر شهرداری آستارا به لیگ یک صعود کند دو مشكل سخت افزاری كه منجر به برگزاری بازي ها در رشت خواهد شد و عدم امكان حمايت شهرداری ها در دسته اول وجود خواهد داشت در این صورت چه راه حلی برای حل اين مشكلات پیشنهاد می کند بیان داشت : اگر تيم به ليگ دسته اول صعود كند قطعا اسپانسرهايی وجود دارند كه باتوجه به بحث تبليغاتی حاضر هستند از تيم حمايت کنند. در خصوص ورزشگاه هم شرايط خيلی بهتري نسبت به خيلی شهرها داريم و باتوجه به زمين چمن مصنوعی و اينكه در صورت صعود تصميم به ترميم استاديوم دارند به نظر می رسد اين مشكل هم قابل حل باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار