• کد خبر:۱۰۶۱۶۶
سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: تمرینات و میزان آمادگی نفرات و بازیکنان را به صورت آنلاین دنبال می‌کنیم اما این کافی نیست.
به گزار وب سایت دی اسپورت  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، سیدسیروس پورموسوی در خصوص سید بندی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: سیدبندی این مسابقات بر اساس نتایج دوره قبل انجام می شود و تیم ما در دوره گذشته از مرحله مقدماتی کنار رفت. به همین دلیل در این دوره طبیعی بود که در سید چهار قرار بگیریم و به خوبی نسبت به این موضوع آگاهی داشتیم.

سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد: گروه بندی و جدول مناسب یکی از فاکتورهایی است که می تواند به شما کمک کند و ما از ابتدا می‌دانستیم از این نظر شانس زیادی نداریم چون در سید پایین قرار می‌گیریم و ممکن است در یک گروه بسیار سخت حضور داشته باشیم. هرچند در مرحله نهایی همه تیم‌ها با قدرت می‌آیند و قرعه آسانی وجود نخواهد داشت.

پورموسوی گفت: اصلی ترین مشکل، طبیعتا بیماری کرونا است که برنامه اردوها، مسابقات تدارکاتی و تورنمنت های دوستانه را لغو کرده. از سویی بازی‌ها به تعویق نیفتاده و باید با همین شرایط برای حضور در مسابقات آماده شویم. باید تدارک بسیار خوبی برای حضور در این بازی‌ها ببینیم و با اردوهای بلندمدت و حضور تمامی نفرات سعی کنیم این شرایط را تغییر بدهیم. حقیقت این است که فرصت زیادی را از دست داده‌ایم و این کار را برای ما سخت تر می‌کند. تمرینات و میزان آمادگی نفرات و بازیکنان را به صورت آنلاین دنبال می‌کنیم اما این کافی نیست. لازم است بازیکنان در بازگشت به تمرینات شرایط جسمی و آمادگی مطلوب داشته باشند.

وی تصریح کرد: امیدوارم هرچه زودتر این بیماری کرونا ریشه کن شود و شاهد از سرگیری فعالیت‌ها در حوزه های مختلف باشیم. مسئله کمبود زمان قطعا یکی از چالش‌های جدی ما خواهد بود اما امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان بهترین و کامل ترین برنامه آماده سازی را داشته باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار