• کد خبر:۱۰۶۳۳۱
کنفدراسیون فوتبال آسیا از آمادگى دو کشور ازبکستان و بحرین به منظور میزبانى از رقابت‌هاى فوتبال قهرمانى جوانان و نوجوانان آسیا خبر داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، به نوشته روزنامه الرایه قطر تاریخ قرعه‌کشى مسابقات قهرمانى جوانان و نوجوانان آسیا قطعى شده و این مراسم بدون حضور نمایندگان کشورهاى شرکت‌کننده روز  29 خرداد (18 ژوئن)  در کوالالامپور برگزار خواهد شد.

همچنین AFC در جلسات غیرحضورى به صورت تصویرى آخرین وضعیت دو کشور ازبکستان و بحرین برای میزبانى از مسابقات را مورد بررسى قرار داده که از این نظر شرایط لازم براى برگزارى مسابقات خصوصا از جهت آمادگى ورزشگاه‌ها و امکانات اقامتى فراهم است. کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین روند آماده‌سازى دو کشور را در جلسات ویدئویى دنبال مى‌کند.

طبق برنامه، مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا (زیر 16 سال) از 16 سپتامبر تا سوم اکتبر (26 شهریور تا 12 مهر) در بحرین برگزار خواهد شد و براساس سیدبندی اعلام شده در این رقابت‌ها تیم ملی نوجوانان ایران در سید سوم قرار می‌گیرد.

مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا نیز از 14 تا 31 اکتبر (23 مهر تا 10 آبان) در ازبکستان برگزار خواهد شد که ایران در سید چهارم قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار