• کد خبر:۱۰۶۳۶۶
در گفتگویی اختصاصی با دی اسپورت
  • ۱۶:۰۲
  • ۲۵/ارديبهشت/۱۳۹۹

کمانگر: بلاتکلیفی بدترین ضربه به باشگاه ها و بازیکنان زد

مدافع وچان: امیدوارم رقابت ها ادامه پیدا کند ولی بلاتکلیفی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری رقابت ها بد خواهد بود و قطعاً طبعاتی نیز به همراه خواهد داشت که متوجه باشگاه ها و بازیکنان خواهد شد.
کمانگر: بلاتکلیفی بدترین ضربه به باشگاه ها و بازیکنان زد

به " گزارش دی اسپورت"، سرشین کمانگر در خصوص ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان و ضمن گلایه از بلاتکلیفی تیمها و بازیکنان به خبرنگار دی اسپورت گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه این امر برای باشگاه ها خیلی سخت بود و چه بسا تیمهای بودند که متضرر شدند.

وی در ادامه افزود: این استراژدی را باید پیاده کرد که باشگاه ها هم در شرایط سخت می بایست در کنار هم باشند ولی این خیلی بد است که شرایط دوباره لیگ حتی به صورت تقریبی نیز مشخص نیست.

مدافع تیم فوتبال وچان کردستان در خصوص از سرگیری دوباره رقابت ها و آماده سازی تیمها هم بیان کرد: تقریباً یک ماه فرصت همسان سازی قبل از استارت دوباره بازیها پیشنهاد می شود تا بازیکنان بتوانند در شرایط مناسب تمرین و بازی قرار بگیرند.

وی با تأکید بر ادامه رقابت ها نیز اظهار داشت: طبیعتاً باید سه تیم اول رقابت ها مشخص شود چرا که 20 هفته رقابت باید به سرانجام برسد و تیمهای که رقابت بهتر و شدیدتری داشته به نتایج دلخواه خود برسند چرا که از نظر رنکینگ تاریخچه هر باشگاه حائز اهمیت است.

کمانگر با تأکید بر حفظ سلامتی بازیکنان در خصوص تصمیمات مسئولین برگزاری رقابت ها افزود: امیدوارم با رعایت بهداشت فردی برای مقابله با ویروس کرونا بهترین تصمیم در جهت ادامه رقابت ها گرفته شود که زحمات باشگاه ها و مهمتر بازیکنان و کادر فنی هدر نرود که این بستگی به مدیریت بحران دارد.

سرشین کمانگر در خصوص آمادگی اش در دوران قرنطینه نیز به خبرنگار ما گفت: به صورت انفرادی تمرینات بدنسازی و هوازی را داشته ام و طبق برنامه سرمربی پیش رفته ام و در شرایط خوبی نیز بسر می برم.


گفتگو: سمیه میرمحمدی

انتشار: محمد زائری


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار