• کد خبر:۱۰۶۳۸۳
برگزاری لیگ دسته دوم بسیار آسان تر از سایر لیگ ها است؛

البندی: در صورت تعطیلی لیگ شرایط باید برای همه تیم ها یکسان باشد

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم گفت: در صورت تعطیلی لیگ اگر بخواهند صعود و سقوط کننده ها را تعیین کنند شرایط باید برای همه تیم ها یکسان باشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ارشید البندی سرمربی شهرداری بم در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری لیگ در گفتگو با خبرنگار وب سایت دی اسپورت اظهار کرد : به نظرم باید مسابقات با رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی در صورتی که آسیب جسمی به فردی وارد نشود انجام شود.

البندی افزود : هنوز به طور قطع نمی توان گفت کدام تیم ها صعود یا سقوط می‌کنند و در صورت اینکه بخواهند تیمی را صعود یا سقوط دهند قطعا حق بسیاری از تیم ها ضایع خواهد شد.

سرمربی شهرداری بم بیان داشت : ستاد مقابله با کرونا باید دید یکسانی به لیگ ها و تیم های حاضر در این لیگ ها داشته باشد چرا که همه تیم ها متحمل هزینه شده اند و نمی شود یک تیمی که تلاش کرده و مدعی صعود است در شرایط ایده آلی که دارد حق‌اش تضییع شود این ستاد اگر تشخیص داده است که لیگ برتر و لیگ یک انجام شود پس بر چه اساسی بر برگزاری لیگ دسته دوم دید دیگری دارد مگر تیم ما تیم استانی است که نتواند پروتکل های بهداشتی را رعایت کند. به نظرم هر تصمیمی که برای لیگ برتر یا لیگ یک مد نظر باشد باید برای لیگ دسته دوم نیز همان تصمیم عملیاتی شود.

وی افزود : به پایان رساندن بازی های لیگ دسته دوم نسبت به سایر لیگ ها آسان تر است چرا که فقط ۵ بازی باقی مانده و می توان در مدت خیلی کوتاه این لیگ را به پایان رساند‌.

البندی در خصوص اینکه گفته می شود برگزاری ۵ بازی باقی مانده این فصل به اوایل فصل آینده موکول خواهد شد گفت : انجام این کار با توجه به وجود فصل نقل و انتقالاتی کار را بسیار پیچیده می کند که مطمئنا در این شرایط با توجه به کمبود زمان باشگاه ها برای جذب بازیکن دچار مشکل نیز خواهند شد‌.

سرمربی شهرداری بم در پایان اظهار داشت : البته آنچه که حائز اهمیت است سلامت بازیکن و جامعه است که با سنجش شرایط توسط ستاد مقابله با کرونا می توان بازی ها را برگزار کرد اما اولویت مهم بعدی این است که اگر قرار است بازی ها تعطیل شود باید شرایط برای همه یکسان باشد نمی شود که یک تیم را صعود داد و زحمات و سختی های تیم های مدعی دیگر در طول یک سال نادیده گرفته شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار