• کد خبر:۱۰۶۳۹۷
شرایط باید برای همه لیگ و تیم ها یکسان باشد؛

اشکش: تعیین صعود و سقوط کننده ها توسط سازمان لیگ کار غیراخلاقی و ناجوانمردانه است

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال ملاثانی می گوید تعیین صعود و سقوط کننده ها توسط سازمان لیگ کار غیراخلاقی و ناجوانمردانه است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ابراهیم اشکش مدیرفنی تیم فوتبال استقلال ملاثانی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور اظهار داشت : از نظر باشگاه و مردم و هواداران شهرستان باوی مهمترین مورد سلامتی مردم کشورمان است اما اگر قرار به تعطیل بودن مسابقات باشد بالطبع استقلال ملاثانی نیم فصل اول که با اختلاف سه امتیاز قهرمان شد شایسته ترین تیم برای صعود به لیگ یک است.

اشکش افزود : هر چند ما دوست نداریم بازی ها تعطیل شوند زیرا شرایط برای همه تیم ها باید یکسان باشد.

مدیرفنی استقلال ملاثانی بیان داشت : لیگ دو لیگ باشخصیت و پویایی است که جا دارد از سازمان لیگ و جناب شفیعی راد مسئول برگزاری مسابقات بابت برگزاری چنین لیگی تقدیر و تشکر کرد اینکه می گویند ابتدا لیگ های برتر و دسته اول شروع شود چون  اول تمرینات باید شروع شود اشتباه است اگر صلاح به ادامه مسابقات می باشد باید شرایط برای تمام لیگ ها برابر باشد.

وی در خصوص اینکه گفته می شود تیم های صعود و سقوط کننده را سازمان لیگ تعیین خواهد کرد گفت : اجرایی کردن این طرح غیر اخلاقی و ناجوانمردانه است چطور می شود تیمی مثل ما که از یک شهرستان محروم با جوانان عاشق که تنها حامی مالی ما مردم بوده و از ۲۱ هفته مسابقات ۱۸ هفته صدر بودیم را به این راحتی نادیده بگیرند. جواب مردم شریف شهرستان باوی را چه کسی خواهد داد این شرایط نابرابر است ما از ۲۱ بازی ۱۰ بازی میزبان و ۱۱ بازی مهمان بودیم این موضوع اصلا قابل پذیرش نیست.

اشکش تصریح کرد : لیگ دسته دوم بسیار پر تماشاگرتر از لیگ یک و حتی از نیمی از تیم های لیگ برتر هم پر تماشاگر تر است شما این موضوع را با حضور تماشاگران فهیم بوکان، تالش، ملاثانی، کامیاران، لرستان، همدان و گناوه مقایسه کنید اما با توجه به باقی ماندن ۵ بازی می شود در یک ماه راحت تر از لیگ برتر و یک مسابقات را‌ پایان داد و حق را به حق دار بدهیم چون ما شایسته ترین تیم برای صعود به لیگ یک هستیم.

مدیرفنی استقلال ملاثانی در واکنش به این موضوع که گفته می شود بازی های باقی مانده به اوایل فصل آینده موکول خواهد شد اظهار داشت : هر تصمیمی که برای لیگ برتر و یک گرفته شود باید در لیگ دو هم با توجه به حضور تیم های ریشه دار و پرهوادار در تمام نقاط کشور هم اعمال شود. با این کار همه چیز بهم گره می خورد اصلا نمی شود با این هزینه ها همچین فشاری را تحمل کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار