• کد خبر:۱۰۶۴۷۸
مدیر عامل باشگاه سپیدورد گفت: بعد از چند ماه تعطیلی لیگ آماده شدن و رسیدن به شرایط ایده‌ال خیلی سخت است و مطمئناً زمان خیلی زیادی برای این کار لازم است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ افشین ناظمی در خصوص آغاز رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال اظهار داشت: ما تابع قانون هستیم و هر تصمیمی سازمان لیگ بگیرد از آن اطاعت می‌کنیم ولی باور کنید بعد از چند ماه تعطیلی لیگ آماده شدن و رسیدن به شرایط ایده‌ال خیلی سخت است و مطمئناً زمان خیلی زیادی برای این کار لازم است. ما تحت هر شرایطی تابع قانون هستیم و از آن پیروی می‌کنیم.

وی افزود: ما در این مدت هیچ تمرینی نداشتیم شهر رشت وضعیت خیلی بدی داشته است و همچنان شرایط سفید را ندارد. اگر هم می‌خواستیم تمرین و کسب آمادگی کنیم، کسی حاضر نبود این کار را انجام دهد. هنوز کسی به ما اطلاعی در خصوص شروع شدن لیگ نداده است و هیچ ابلاغیه و نامه‌ای به دست‌مان نرسیده است.

ناظمی در خصوص شرط‌بندی در فوتبال و صحبت‌های امید روانخواه در رابطه خصوص شرط بندی در تیم‌های لیگ یک عنوان کرد:‌ صحبت‌هایی که از سوی امید روانخواه در خصوص شرط‌بندی در فوتبال مطرح شده است نشنیده‌ام. در تیم ما چیزی به عنوان شرط‌بندی وجود ندارد ما از همه بازیکنان‌مان راضی هستیم و هر کجا افشین ناظمی حضور داشته باشد ریشه شرط‌بندی را می‌خشکاند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار