• کد خبر:۱۰۶۵۲۲
در حالی که اغلب تیم‌ها برای شروع تمرینات برنامه‌ریزی کرده‌اند، تیم فوتبال پارس جنوبی در بلاتکلیفی به سر می‌برد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مراد مرادی، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در سمت خود ابقا شد و این باشگاه با این مدیرعامل لیگ برتر را ادامه می‌دهد. البته این همکاری تا زمانی ادامه دارد که رئیس جدید منطقه ویژه پارس جنوبی از این باشگاه شناخت پیدا کند.

ایرج‌ خرمدل، رئیس جدید منطقه ویژه پارس جنوبی در آخرین اظهاراتش گفته است از مرادی ترازنامه کاری خواسته است و تا زمانی که این گزارش به دستش نرسد نمی‌تواند تصمیمی بگیرد. قطعا تهیه این گزارش، ارائه و بررسی آن زمان زیادی می‌برد و شاید تا آن روز لیگ به پایان برسد. از این رو، باید مرادی را حداقل تا پایان فصل جاری لیگ برتر جاری مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی دانست.

از طرفی، اعضای کادرفنی تیم فوتبال پارس جنوبی روز گذشته (دوشنبه) در جلسه‌ای با مدیرعامل این باشگاه در مورد شروع تمرینات، مشکلات مالی و برخی ابهامات در مورد قرارداد بازیکنان به جمع‌بندی رسیدند. به نظر می‌رسد تا زمانی که مرادی نتواند زمین تمرین مناسبی برای تیمش پیدا کند تمرینات برگزار نخواهد شد. پارس جنوبی به دلیل بدهی دیگر اجازه اسکان در مجموعه ورزشی بانک ملی و استفاده از زمین آن را ندارد.

همچنین خبر می‌رسد برخی بازیکنان از پارس جنوبی نسبت به مبلغ میزان دریافت مطالبات‌شان معترض هستند. گویا آنها نزدیک به ۵ ماه است که هیچ پولی نگرفتند و دریافتی همه بازیکنان و کادرفنی به سقف ۵۰ درصد نرسیده است. همین موضوع باعث اعتراض برخی از اعضای تیم شده است. در این خصوص حتی شنیدیم برخی بازیکنان قصد ندارند در تمرینات شرکت کنند و تا وقتی دریافتی همه بازیکنان یکسان نشود به تمرینات بازنمی‌گردند.

مشکلات باشگاه پارس جنوبی به همین جا ختم نمی‌شود. خرمدل هنوز نیامده باشگاهش را در خط کسر ۶ امتیاز می‌بیند و جلسه با شاکی خصوصی آنها هنوز برگزار نشده است. سیف‌الله‌پور، مدیر هتل یزدان مدعی است مرادی وقتی حق امضا ندارد نمی‌تواند به او تعهد کتبی دهد که پول را پرداخت می‌کند. به همین دلیل هفته قبل هم خواهان جلسه با موسوی رئیس سابق منطقه ویژه پارس جنوبی در حضور نورشرق شده بود.

به این ترتیب باید دید خرمدل که تازه به منطقه ویژه پارس جنوبی آمده برای جلسه با سیف‌الله‌پور فرصت دارد یا خیر. با این حال، اگر مدیر هتل یزدان رضایت ندهد، نه تنها این ۶ امتیاز از تیم پارس جنوبی کسر می‌شود بلکه آنها اجازه استفاده از بازیکنانی که در نیم‌فصل جذب کردند را هم ندارند.

با این شرایط، باید دید راهکار مسئولان باشگاه پارس جنوبی در قبال همه این مشکلات چیست و چه زمانی می‌توانند از بازیکنان تست کرونا بگیرند و تمرینات را آغاز کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار