• کد خبر:۱۰۶۵۲۵
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تا زمانی که در جلسه هیات مدیره حضور داشتم صحبتی از استعفای کامران منزوی مطرح نشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، حجت نظری در خصوص گزارشی که توسط مجلس شورای اسلامی پیرامون تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس منتشر شده است، اظهار داشت: من گزارش را نخوانده‌ام.

وی افزود: مجلس نهاد قانونگذاری و تصمیم گیرنده است و این گزارش برای ما معتبر است، ما باید گزارش‌ها را بعد از اینکه نهادهای ذیربط تعیین تکلیف کردند، بر آن اساس عمل کنیم.

نظری در خصوص استعفای منزوی از هیات مدیره استقلال گفت: من تا جایی که بودم صحبتی از استعفا مطرح نشد. تا زمانی که در جلسه بودم حرفی در این زمینه نشد.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه قرارداد با اسپانسر جدید هنوز امضا نشده است عنوان کرد: همچنان صحبت در این مورد در جریان است. ما نمی‌خواهیم بعدا برای هیچکدام از اعضای هیات مدیره مشکل پیش بیاید. اینجا چیزی که مهم است پیش از عقد قرارداد جدید باید حتما تکلیف کارگزار قبلی مشخص شود. یا باید قرارداد قبلی لغو شود یا یکی از طرفین با مستندات قرارداد را فسخ کنند ولی امیدوارم این موضوع تکلیف مشخص شود.

وی در خصوص اینکه در قرارداد کارگزار قبلی بند فسخی وجود ندارد، یادآور شد: امکان اقاله همیشه وجود دارد و طرفین همیشه می توانند قرارداد را به پایان برسانند.شما نمی توانید وقتی ملکی را اجاره دادید بدون روشن کردن تکلیف مستاجر آن ملک را به فرد دیگری اجاره بدهید.

نظری در پاسخ به این سوال که کارگزار جدید چقدر به این باشگاه پول داده است فت:واقعا از عدد و رقم اطلاعی ندارم. البته اطلاعات من دقیق نیست.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات درونی در این باشگاه وجود دارد چون تعداد اعضا هر روز کمتر می شود گفت: خیر، به خاطر ماه مبارک رمضان تعداد وزن کم می شود و کوچک تر می شود!

وی در خصوص اینکه گفته می شود قرار است مالکیت ورزشگاه امام رضا(ع) به استقلال واگذار شود گفت: در خصوص انتقال مالکیت هنوز اقدام اساسی صورت نگرفته است. صرفا صحبت ها کلی بوده ولی در نهایت چون مالک هر 2 باشگاه وزارت ورش است باید بین این نهاد و مدیریت شهری مذاکره صورت بگیرد. عمدتا در مورد املاک 2 باشگاه نسبت به فضاهایی صحبت شده که در اختیار وزارت ورزش است. ورزشگاه مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی خیلی زود سند آن به اسم استقلال زده خواهد شد.

نظری با اشاره به اینکه شایعه شده بازیکنان بابت تست کرونا ناراحت هستند چون محیط بیمارستان آلوده است، تصریح کرد: به هر حال می‌شود در مورد فضای ایزوله کارهایی را انجام داد ولی تست باید انجام شود چون تمرین این عزیزان کنار هم خطرناک است. روی این موضوع می شود بحث کرد و بحث اصلا لاینحلی نیست. اگر بازیکنان می خواهند در فضای بیمارستان حاضر نشوند می شود این کار را در محل تمرین انجام داد. ما به دنبال این هستیم که فضای ورودی زمین تمرین برای ضد عفونی مهیا شود.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا وی هم مثل سعادتمند از استقلال حقوق 10-12 میلیونی می‌گیرد، گفت: من کلا یک حق جلسه از شورا دریافت می‌کنم، نه تا امروز از استقلال حقوق گرفته ام و نه در دیگر جلسات مدیرت شهری پولی گرفته ام.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار