• کد خبر:۱۰۶۵۲۸
اختصاصی دی اسپورت؛

زمان آغاز تمرینات صدرنشین لیگ یک مشخص شد

زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال مس رفسنجان صدرنشین رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ علیرضا حیدر رضایی سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص زمان آغاز تمرینات این تیم اظهار کرد : ما فراخوانی را برای بازیکنان ، کادرفنی و عوامل تیم دادیم و اعلام کردیم که روز جمعه در رفسنجان حضور یابند و خود را به باشگاه معرفی کنند تا تست گیری کرونا از بازیکنان و عوامل تیم انجام شود.

رضایی افزود : پس از تست گیری از بازیکنان و عوامل تیم از ۴ خرداد ماه اردوی آماده سازی ما آغاز خواهد شد و تمرینات تیم زیر نظر محمد ربیعی و کادرفنی برگزار خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان اضافه کرد : در حین برگزاری تمرینات طبق برنامه آماده سازی کادرفنی انجام چند دیدار تدارکاتی را در دستور کار قرار خواهیم داد تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

رضایی در خصوص اینکه نظرش در مورد تاریخ های اعلام شده از سوی سازمان لیگ برای آغاز تمرینات و مسابقات چیست بیان داشت : به نظر من فرصت و فاصله کافی در بازه زمانی آغاز تمرینات تا شروع مسابقات برای آماده سازی تیم ها وجود ندارد و باید سازمان لیگ حداقل ۴ الی ۵ هفته فرصت آماده سازی برای تیم ها جهت شرکت در مسابقات در نظر می گرفت.

وی افزود : هر چند این مدت را نیز برای آماده سازی زمان کمی می دانم چرا که بازیکنان حدود ۳ ماه از تمرین و مسابقات دور بوده اند و عملا ما یک دوره پیش فصل فشرده ای را آغاز می کنیم که در آن تمرینات بدنسازی و تاکتیکی و دیدار تدارکاتی انجام خواهد شد با این حال با شناختی که از آقای ربیعی داریم مطمئن هستیم که تیم را به شرایطی که قبل از شیوع کرونا داشت خواهد رساند.

او در مورد اینکه آیا باشگاه مس رفسنجان برای اجرای پروتکل های اعلام شده مشکلی دارد یا خیر گفت : خوشبختانه باشگاه در زمینه اجرای پروتکل های بهداشتی هیچ مشکلی ندارد و همه چیز در رفسنجان تحت کنترل است درصدد هستیم پس از ورود تیم به رفسنجان جلسه ای را با مدیرعامل، مسئولان پزشکی، کمیته اجرایی باشگاه داشته باشیم تا هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهیم.

سرپرست تیم فوتبال مس در خصوص اینکه ورزشگاه شهدای رفسنجان از لحاظ نور استانداردهای لازم را برای برگزاری مسابقات دارد گفت : ورزشگاه شهدای رفسنجان از لحاظ نور حالت استاندارد دارد و ما هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

وی در واکنش به اینکه گفته می شود وضعیت استان کرمان از لحاظ شیوع ویروس کرونا نزدیک به وضعیت قرمز است اظهار کرد : وضعیت رفسنجان از لحاظ شیوع کرونا در هفته های گذشته رو به افزایش بود اما در چند روز اخیر به حالت عادی بازگشته و همه چیز تحت کنترل است با تمهیداتی که شخص فرماندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اتخاذ کرده اند وضعیت فعلی در رفسنجان تحت کنترل و رو به بهبودی است.

رضایی اضافه کرد : در صورتی که خدایی نکرده وضعیت به گونه ای باشد که ما مجبور شویم بیرون از استان بازی کنیم متضرر می شویم چرا که قبل از شیوع کرونا وضعیت خوبی داشتیم و با اختلاف در صدر جدول قرار داریم بعد از کرونا وقفه ای ۳ ماهه افتاد و الان نیز اگر مسابقات خارج از استان برگزار شود از ۲ ناحیه ما متضرر می شویم گرچه وضعیت در سایر مناطق کشور چون شمال و خود تهران نیز مطلوب نیست‌ به هر حال اگر تیم ها همکاری لازم را با مسئولان بهداشت داشته باشند اتفاقی رخ نمی دهد هر چند وضعیت شهر رفسنجان تحت کنترل و مطلوب بوده و می توان مسابقات را در شهر خودمان نیز برگزار کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار