• کد خبر:۱۰۶۵۴۷
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر تیم های خودشان هم در این شرایط بودند مطمئنا دوست داشتند لیگ ادامه پیدا کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سیامک نعمتی پس از انجام تست های پزشکی اظهار داشت: با اجازه وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال توانستیم بچه ها را بعد از مدت‌ها ببینیم. باشگاه کار خوبی انجام داد، از همه بچه ها تست گرفت و ان شاالله همه صحیح و سالم بتوانیم استارت بزنیم.

نعمتی در مورد تمرینات انفرادی در این مدت گفت: این دو ماه برای همه و مخصوصا ورزشکاران دو ماه سختی بود، الان ورزشکاران مقداری آزاد شده اند و می توانند لیگ را برگزار کنند. امیدوارم همه مردم از این گرفتاری به سلامتی عبور کنند. تمرینات را در خانه داشتیم و در گوشه و کنار هم با توپ کار می کردیم!

وی در مورد اینکه در یک بازی با حضور استقلالی ها حضور داشته، عنوان کرد: نه، آن بازی برای گذشته است.

نعمتی در خصوص اینکه برخی تیم‌ها مخالف ادامه لیگ هستند و از سرگیری آن را به خاطر پرسپولیس می‌دانند، اظهار داشت: برگزاری لیگ برای پرسپولیس حرف جالبی نیست. اگر تیم های خودشان هم در این شرایط بودند مطمئنا دوست داشتند لیگ ادامه پیدا کند. ما گفتیم هرچه وزارت بهداشت و فدراسیون بگویند تابع آن و قوانین هستیم. دستور داده‌اند بازی ها باید برگزار شوندو  ما هم از روز شنبه استارت می‌زنیم. فکر کنم برای اولین بار در ایران این اتفاق بیفتد که اگر ان شاالله ما قهرمانی را به دست بیاوریم، پوکر بزنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار