• کد خبر:۱۰۶۵۵۷
۲۰ درصد قرارداد مالی بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به حساب آنان واریز شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران؛ رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران از پرداخت ۲۰ قرارداد بازیکنان تیم فوتبالربزرگسالان این باشگاه خبرداد.

براساس این گزارش، شاهرخ داودی افزود: با این پرداختی که صبح چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹ به حساب بازیکنان واریز تاکنون ۶۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم پرداخت شده است.

داودی با بیان اینکه علاوه بر فوتبال ۲۰ درصد قراردادهای تیم  هندبال مردان نیز پرداخت شده و تا پایان خردادماه مطالبات سایر رشته های ورزشی نیز پرداخت خواهد شد.

وی با تقدیر از مدیرعامل، مدیرمنابع انسانی  و اعضای هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاززگچساران و همکاران پرتلاش امورمالی که در تصویب و پرداخت مطالب تیم ها نهایت همکاری را داشتند افزود: در شرایط بحران کرونا و تعطیلی لیگ، پرسنل  ستادی  امور ورزش نفت و گاز گچساران شبانه روزی در جهت  انجام امورات مربوط به پرداختی های بازیکنان، پشتیبانی و بهسازی اماکن ورزشی ، و همچنین آماده سازی پروتکل های بهداشتی برای زمان احتمالی آغاز لیگ های ورزشی، همکاری داشتند.

داودی اظهار امیدواری کرد:  مسابقات لیگ با بهره گیری از پروتکل های بهداشتی بدون هیچ گونه مشکلی برای بازیکنان و اعضای کادرفنی و اجرایی انجام و به پایان برسد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار