• کد خبر:۱۰۶۵۸۰
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم توضیحاتی را در خصوص نقل و انتقال امتیاز تیم ها ارائه داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ چند روز گذشته بود که خبری مبنی بر انتقال امتیاز تیم فوتبال دریای حربده محمود آباد که امتیاز این تیم توسط فدراسیون فوتبال به شهر محمود آباد داده شده به باشگاه قائمشهری منتشر و سر و صدای زیادی را در بین اهالی فوتبال به راه انداخت.

به همین دلیل سراغ مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم رفتیم تا جزئیات این نقل و انتقال را از وی جویا شویم. فراهانی در این خصوص اظهار کرد : تیم دریای حربده محمود آباد و چند تیم دیگر که سهمیه آنها به صورت سهمیه مازاد بوده و فدراسیون فوتبال امتیاز این تیم ها را به شهرهای مربوطه داده است اجازه فروش امتیاز تیم را ندارند و امتیاز تعلق گرفته نمی تواند از شهر مربوطه خارج شود مگر اینکه توانایی مالی برای شرکت در مسابقات را نداشته باشند که با اعلام کتبی این مسئله، از جدول مسابقات حذف می گردند.

فراهانی با اشاره و تاکید مجدد بر اینکه قهرمان استان ها نیز اجازه فروش و واگذاری امتیاز تیمشان را ندارند بیان داشت : تیم هایی که در لیگ های استان قهرمان و به مرحله اول لیگ دسته سوم راه می یابند این تیم ها نیز اجازه فروش و خروج امتیاز از استان را ندارند و در صورتی که تیم قهرمان توانایی مالی برای ورود و شرکت به مسابقات را نداشته باشد هیئت فوتبال می تواند طبق جدول رده بندی مسابقات استان تیم دوم جدول را جایگزین تیم قهرمان کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار