• کد خبر:۱۰۶۵۹۱
باشگاه رایکا بابل با توجه به عدم پایبندی مسئولان خونه به خونه به تعهدات خود در قبال قرارداد بازیکن سابق خود در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر قرار گرفت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ باشگاه رایکا بابل با توجه به عدم پایبندی مسئولان خونه به خونه به تعهدات خود در قبال قرارداد میلاد پاک پرور بازیکن سابق خود در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر قرار گرفت.

پاک پرور که در فصل 98 -97 در عضویت تیم فوتبال خونه به خونه بابل بود پس از جدایی و عدم دریافت مطالبات خود از این باشگاه بابلی به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرد و این کمیته پس از بررسی پرونده و مستندات موجود رای بر محکومیت باشگاه خونه به خونه به پرداخت 72 میلیون تومان در حق خواهان ( میلاد پاک پرور) داد.

رایکا در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر!

حال با گذشت چند ماه از صدور حکم و عدم پرداخت مطالبات این بازیکن توسط مسئولان باشگاه خونه به خونه، باشگاه رایکا که فصل گذشته امتیاز این تیم را خریداری کرده طبق ماده 89 مقررات انضباطی در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر قرار گرفت.

پاک پرور در این خصوص در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: قرار بود با پرداخت مبلغی از سوی باشگاه رایکا به توافق برسیم اما حتی این مبلغ را نیز به من پرداخت نکردند و مجبور هستم پیگیر حق و حقوق خودم باشم.

وی افزود: این موضوع را از طریق کمیته تعیین وضعیت در اولین فرصت پیگیر خواهم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار