• کد خبر:۱۰۶۶۰۶
باشگاه نفت و گاز گچساران برای انجام تست کرونا از اعضای تیم بزرگسالان این باشگاه فراخوانی را صادر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت وبه نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران از فراخوان بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه برای انجام تست های کرونا و شروع تمرینات خبرداد و افزود : نخستین گروه از بازیکنان بعد از تعطیلات عید سعید فطر بایستی خود را به کادر پزشکی باشگاه معرفی نمایند.

شاهرخ داودی افزود: با هماهنگی های خوبی که میان مدیرعامل تیم فوتبال و رئیس ایمنی و بهداشت و محیط و بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران صورت گرفته با یک برنامه ریزی دقیق در دو فاز بازیکنان و کادر بومی و غیربومی مورد پایش قرار خواهند گرفت.

داودی اظهار داشت: مسئول و پرسنل استادیوم شهدای نفت تا پایان مسابقات لیگ دسته دوم در آماده باش کامل هستند و کلیه اقدامات لازم بهداشتی تحت نظر کمیته پیشگیری از کرونا شرکت تدوین شده و در حال پیاده سازی است.

وی تصریح کرد: خوابگاه های ورزشی ما به عنوان نقاط اساسی برای پاکسازی و ضدعفونی بوده که کار گندزدایی از هفته گذشته آغاز و اقدامات اولیه جهت قرنطینه بازیکنان غیربومی تا پایان مرحله اول تست کرونا صورت گرفته است.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران همچنین از انجام ۵ مرحله تست و پایش ویروس کرونا برای بازیکنان و کادر فنی و اجرایی تیم خبر داد و افزود: طبق اعلام کمیته پزشکی سازمان لیگ کلیه نتایج آزمایشات بایستی تا قبل از زمان تعیین شده به کمیته پزشکی ارسال و در صورت تایید آن کمیته بازیهای تیم انجام شود.

وی اظهار داشت : نور استاندار ورزشگاه شهدای نفت این امکان را برای ما فراهم کرده که میزبانی ها را با توجه به گرمای هوا در ساعت غروب آفتاب انجام دهیم و این مسئله مهم را به کمیته مسابقات سازمان لسگ نیز اعلام کرده ایم.

داودی تاکید کرد: سلامتی بازیکنان و اعضای تیم به عنوان خط قرمز باشگاه نفت محسوب می شود و هر گونه اقدامی که موجب به مخاطره افتادن سلامت جانی این عزیزان باشد مورد رصد تیم های پزشکی و سلامت و بهداشت محیط شرکت نفت قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: از روز سه شنبه اسامی کلیه پرسنل باشگاه و عوامل تیم  که با بازیکنان و کادر فنی در ارتباط خواهند بود جهت انجام تست کرونا و بررسی سلامت جسمی و همچنین اقدامات لازم جهت قرنطینه احتمالی به بهداشت و درمان صنعت ارسال خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار