• کد خبر:۱۰۶۶۱۹
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: با مشکوک اعلام شدن تست 4 بازیکن تیم سایر بازیکنان برای شروع تمرین ترس دارند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ساکت الهامی در مورد مشکوک اعلام شدن تست کرونای 4 بازیکن این تیم اظهار داشت: در تست اولیه که از بازیکنان تیم گرفته شده به ما اعلام کرده اند که 4 بازیکن مشکوک به کرونا هستند و قرار شده فردا تست PCR گرفته شود تا نتایج قطعی به باشگاه اعلام شود.

وی افزود: ما می خواستیم از امروز تمرین را شروع کنیم که با توجه به این جواب شروع تمرین را به تعویق انداختیم. البته مسئله این است که اکنون اکثر بازیکنان با تجربه و بزرگ ما به من مدام اعلام می کنند که حاضر نیستند با این شرایط در تمرین حاضر شوند. 

الهامی تاکید کرد: آنها می گویند با این شرایط چرا باید در تمرین شرکت کنند. یکی از بازیکنان من پدر جانباز در خانه دارد. یکی مثل حاج صفی بچه نوزاد در خانه دارد و یک بازیکنم 15 روز دیگر همسرش فارغ می شود. آنها می ترسند در تمرین حضور پیدا کنند و ناقل بیماری شوند.

سرمربی سرخپوشان تبریزی تصریح کرد: ما از قبل به خاطر همین شرایط سخت گفته بودیم که بازی ها شروع نشود. الان من چطور باید بازیکنانم را مجبور کنم در تمرین حاضر شوند؟ شنیده ایم در تیم های دیگر هم بودند افرادی که کرونا دارند اما شاید نخواهند اعلام کنند. ما گفته بودیم این شرایط سخت است. 

انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار