• کد خبر:۱۰۶۶۳۳
سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: بر اساس اعلام سازمان لیگ قرار است از ششم خردادماه ۹۹ تمرینات آعاز شود اما پیش از آن بازیکنان تیم باید آزمایش کرونا بدهند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ داود مهابادی در خصوص تست گیر کرونا اظهار کرد: به احتمال زیاد آزمایش کرونا بازیکنان چند روز طول خواهد کشید و پس از اعلام نتیجه می‌توانیم در صورتی که بازیکنان مشکلی نداشته باشند تمرینات را آغاز کنیم.

وی اضافه کرد: همچنین با توجه به اینکه آزمایش کرونا چند بازیکن تیم‌های گل گهر سیرجان، تراکتورسازی تبریز و چند تیم دیگر مثبت شده قرار است فردا (ششم خردادماه) ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد برگزاری رقابت‌ها تصمیم بگیرند که ما هم منتظر نتیجه آن هستیم.

بازیکن سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: برای ما ابتدا سلامتی بازیکنان مهم است و در صورتی که سلامتی آنها با خطر مواجه نباشد، تمرینات را شروع خواهیم کرد.

مهابادی بیان کرد: اگر نتیجه آزمایش بازیکنان تیم منفی باشد بازهم باید بر اساس پروتکل‌های بهداشتی، به طور مرتب از بازیکنان تست بگیرند زیرا امکان دارد آنها ناقل باشند و این امر کار را با توجه به اینکه زیرساخت‌ها برای ضد عفونی کردن محل تمرین و مسابقه‌ها، ضیف است با مشکل مواجه خواهد کرد.

وی اظهار داشت: براساس اعلام متخصصان حوزه پزشکی، تا یک سال امکان دارد که شیوع این بیماری ادامه یابد از این رو وحشت در نزد مردم وجود دارد و نمی‌توان گفت که در این شرایط کیفیت بازی‌ها چگونه رقم خواهد خورد با این حال باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.

رقابت‌های لیگ ایران حتی با کشورهای همسایه قابل قیاس نیست

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در قسمت دیگری از مطالب خود با بیان اینکه زیرساخت‌های ایران برای برگزاری رقابت‌ها در این شرایط حتی با کشورهای عربی همسایه قابل قیاس نیست، گفت: اینکه بخواهیم کشورمان را با آلمان که مسابقه‌های آنها شروع شده مقایسه کنیم، درست نیست.

مهابادی ادامه داد: باشگاه‌های آلمان با وجود اینکه کاملا حرفه‌ای هستند اما در شروع رقابت‌های خود بیش از ۱۰ بازیکن آنها مصدوم شدند و برای همین است که اگر ما هم بخواهیم هر چهار روز یک بازی به صورت فشرده برگزار کنیم بی‌شک بازیکنان زیادی از تیم‌ها مصدوم خواهند شد.

وی، با این حال اظهار امیدواری کرد، مسوولان برگزارکننده مسابقه‌ها و ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم خوبی بگیرند تا در ادامه پشیمیان نشویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)