• کد خبر:۱۰۶۶۴۳
باشگاه پرسپولیس تمهیداتی را برای رعایت مسائل پزشکی و بهداشتی در محل تمرین بازیکنان، در نظر گرفته است.
تمهیدات باشگاه پرسپولیس برای پیشگیری از شیوع کرونا در محل تمرین سرخپوشان
به گزارش وب سایت دی اسپورت، علیرضا حقیقت در خصوص تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی باشگاه پرسپولیس برای رعایت موارد پزشکی و بهداشتی، اظهار داشت: با توجه به حساسیت باشگاه برای عدم شیوع کرونا تمهیداتی برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته شده، به طور کلی غیر از آموزش‌هایی که به آن‌ها داده شده، در مورد نحوه پیشگیری، نحوه انتقال و روش‌های جلوگیری از بیماری کرونا مثل استفاده از ماسک، شستن متناوب دست‌ها، رعایت فاصله اجتماعی و ... همه این‌ها را برای بازیکنان و کادر فنی توضیح دادیم.

حقیقت تصریح کرد: در بدو ورود بازیکنان حتما علائم  حیاتی آنها تست می‌شود. از تونل ضدعفونی رد می‌شوند. برای سالم‌سازی محیط رختکن پیش از ورود بازیکنان ما هر روز آن را به طور کامل ضدعفونی می‌کنیم، برای اینکه تضمین بیشتری ایجاد کنیم، سعی کردیم محل استقرار بازیکنان در رختکن را به صورت فیزیکی از هم جدا کنیم که اگر بازیکنی می‌نشیند با بازیکن کناری تماسی نداشته باشد.

پزشک پرسپولیس اضافه کرد: یکی دیگر از کارهایی که سعی کردیم انجام شود، در اتاق معاینه پزشکی جایی که بازیکنان معاینه می‌شوند یا کارهای فیزیوتراپی و درمانی انجام می‌شود یا استراحت می‌کنند، از نفر کناری جدا شود. ضمن اینکه تهویه محل رختکن، سالن بدنسازی، استخر و سونا نیز رعایت شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)