• کد خبر:۱۰۶۶۵۰
مدیرعامل باشگاه خوشه طلایی گفت: با فوتبال و شروع شدن تمرینات شور و شوق به جامعه بازگشته است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حسین پرویزی در خصوص انجام تست‌های کرونای تیم فوتبال خوشه طلایی،اظهار داشت:‌ما تست‌های پزشکی را انجام دادیم و خدا را شکر هیچ کدام از بازیکنانمان به این ویروس مبتلا نیستند و از امروز تمرینات‌مان را با در نظر گرفتن تمام پروتکل‌های بهداشتی شروع می‌کنیم. 

وی افزود:‌ آماری که می‌شنویم 80 درصد از فوتی‌های مربوط به کرونا کم شده است. ویروس هم خیلی ضعیف شده و تمام مردم به زندگی عادی بازگشته‌اند. حرم‌ها باز شده و نماز عید فطر هم خوانده‌اند، نمی‌‌شود صورت مسئله را پاک کرد. باید با این بیماری مبارزه کرد. نمی شود همه فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و اقتصادی را لغو کرد. اگر قرار است همه کارها تعطیل شود ما هم تابع قانون هستیم.

پرویزی در رابطه با اقدامات باشگاه خوشه طلایی در مورد مبارزه با ویروس کرونا، عنوان کرد:‌ما هر هفته تست‌های مربوط به کرونا را انجام می‌دهیم و با هزینه سنگینی که وجود دارد برای سلامتی بازیکنان این کار را انجام می‌دهیم. هر روز تمام باشگاه را ضد عفونی می‌کنیم تا مشکلی برای کسی پیش نیاید امیدوارم با رعایت تمام اصول بهداشتی از جمله شستشوی دست‌ها کسی به این ویروس مبتلا نشود.

وی خاطرنشان کرد: همه باشگاه‌ها هزینه کردند و خودشان را به این مرحله از لیگ رساندند. این ویروس از این به بعد با ما هست و با تعطیل کردن لیگ روحیه همه پایین می‌آید. دیدید با شروع شدن تمرینات شور و شوق در جامعه به وجود آمده است. امیدوارم برنامه‌ریزی شود تا با کمترین خسارت بازی ها برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)