• کد خبر:۱۰۶۶۶۰
تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر در غیاب مازیار زارع ( مالک و مربی تیم فوتبال ملوان ) در ، زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر در غیاب مازیار زارع ( مالک و مربی تیم فوتبال ملوان ) در ، زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.

مازیار زارع یکی از ، ارزشمندترین سرمایه های باشگاه ملوان می باشد که جایگاه ویژه ای در نزد هواداران این تیم و مردم انزلی دارد که فعلا در تمرینات تیم فوتبال ملوان غایب می باشد!

برپایه این گزارش در تمرین نوبت صبح تیم فوتبال ملوان - بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند که یک گروه به تمرینات آمادگی جسمانی ، تعیین توان هوازی و میزان آمادگی قلبی ، عروقی ( تست کوپر ) و دو گروه به بازی فوتبال می پرداختند ( این تمرین به صورت چرخشی انجام پذیرفت ) همچنین تمرین نوبت عصر تیم فوتبال ملوان نیز به انجام تمرینات تاکتیکی انتقال سریع بازی و حمله به دروازه ( با حضور مدافعین در یک - دوم از زمین ) و بازی فوتبال در نصف زمین اختصاص داشت.

افشار صداقت دروازه بان جوان و خوش آتیه تیم فوتبال امید ملوان در تمرین عصر روز سه شنبه ملوان حضور یافت و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

سعید حلافی مهاجم تیم فوتبال ملوان که در ابتدای فصل در تیم ملوان حضور داشت در تمرین عصر روز سه شنبه با لباس شخصی حضور یافت و نظاره گر تمرین بازیکنان ملوان بود.

هادی حبیبی نژاد همچون روزهای گذشته به دلیل پشت سر گذاشتن دوران نقاهت پس از مصدومیت به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز و کادر پزشکی به تمرین پرداخت.

آرمین انبساطی و مجتبی رمضانی در پایان تمرین روز سه شنبه دچار گرفتگی خفیف عضلات شدند.
رضا درویشی مهاجم تیم فوتبال ملوان کماکان در تمرینات این تیم غایب می باشد.

تمرین تیم فوتبال ملوان روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

گزارش تمرین ملوان؛ مازیار همچنان غایب بزرگ انزلیچی ها

گزارش تمرین ملوان؛ مازیار همچنان غایب بزرگ انزلیچی ها

گزارش تمرین ملوان؛ مازیار همچنان غایب بزرگ انزلیچی ها

گزارش تمرین ملوان؛ مازیار همچنان غایب بزرگ انزلیچی ها
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار